Patikimi ir patyrę meistrai visoje Lietuvoje

5 Medinių grindų įrengimo darbai atliekami Lietuvoje, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, naujausias technologijas ir įrengimus
6 Mūsų įmonė sėkmingai bendradarbiauja su privačiais klientais, architektais, statybos įmonėmis.

Šiuo metu UAB “Medžio stilius” salonų tinklas yra didžiausias visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba 48 darbuotojai, iš jų 28 aukščiausios kvalifikacijos meistrai, kurie atlieka įvairius darbus (kloja grindis, įstato duris, montuoja laiptus). Gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės ekologiškos medžiagos. Mūsų gaminiai yra alyvuojami natūralia vokiška alyva, kurią įmonė tiesiogiai importuoja iš gamintojo.


GAMYBA

UAB “Medžio stilius” nuo 1999 metų gamina aukščiausios kokybės produkciją ir teikia paslaugas savo klientams. Didžioji dalis produkcijos yra pagaminama mūsų gamybinėje įmonėje UAB “Ecowood” (www.ecowood.eu).  

10 Pagrindinė šios įmonės veiklos sritis – aukštos kokybės medinių durų ir laiptų profilių, taip pat, grindų gamyba. Daugiausia gamyboje naudojama ąžuolo mediena, gaunama iš pačiai įmonei proklausančios lentpjūvės.
8 Medienos ruošiniai džiovinami belgiškose kondensacinio tipo džiovyklose. Džiovinama lėčiausiais rėžimais, vykdoma nuolatinė temperatūros ir drėgmės kontrolė. Taip užtikrinama aukšta gaminio kokybė.

Ąžuolinės grindys, durys ir laiptai puikiai vertinama ir kitose ES rinkose. Daugiau kaip 50 proc. gaminių eksportuojama į ES šalis.

© Tekstas ir fotografijos: UAB "Medžio stilius" 2013    |    Visi kontaktai

IDEA – interneto svetainių kūrimas
Susisiekite