Apie mus

MEDŽIO STILIUS – AISTRINGŲ ĄŽUOLO MEISTRŲ KOMANDA

Mes, „Medžio stilius“ komanda, esame ištikimi savo aistrai – ąžuolui ir gaminiams iš šio miškų galiūno. Mūsų gaminamos durys, laiptai, grindys į jūsų namus neša medžio šilumą, stilių, eleganciją ir neišsenkantį kūrybiškumą. Nuo 1999 m. pradėjome veiklą, kurią grindžiame esminiu principu: pagarba ąžuolui ir jo istorijai, juk nuo gilės iki jums mielos ąžuolinės interjero detalės ar gaminio praeina net 140 metų.

Pagarba medžiui prasideda nuo žaliavos atrankos, atsakingo pirkimo ir tęsiasi viso gamybos proceso metu: profesionali komanda, kurios didžioji dalis nesikeičia jau beveik 20 metų, tikslus technologinis medžio paruošimo ciklas, naudojant tik natūralią Vokietijos gamintojų alyvą.

Sumanūs dizaino sprendimai, tenkinant vis kintančius klientų poreikius, taupus žaliavos naudojimas – net ir pjuvenos panaudojamos ąžuolinių briketų gamybai.

Nenuostabu, kad šiandien didžiuojamės augančiu lojalių ir naujų klientų būriu, kurie vertina mūsų požiūrį į kiekvieną užsakymą: tiksliai, laiku, teikiant montavimo ir kitą servisą, profesionaliai, remiantis sukaupta patirtimi ir nenumaldomu noru tobulėti ir mokytis iš pasaulio geriausiųjų. Sėkmingai bendradarbiaujame su savo privačiais klientais, architektais, statybos įmonėmis.

Mūsų klientai renkasi iš plataus asortimento, kurį sudaro:

Didžiuojamės turėdami didžiausią Lietuvoje salonų tinklą, kone pusšimtį komandos narių, kurių didžiąją dalį sudaro patyrę aukščiausios kvalifikacijos meistrai, atliekantys platų darbų spektrą, pavyzdžiui, kloja grindis, montuoja laiptus, duris ir kt.

Mūsų asortimente plati spalvų gama, kurianti unikalų šiuolaikišką stilių: nuo švelniai balinto ąžuolo iki sodrios konjako ar šukuotos sendintos lentos. Žmogaus kūryba tik papildo gamtos dizainą: visai be šakų (Rinktinės), su mažiau (Klasikinės), daugiau šakų (Rustikas), su mažiau šakų ir baltalu (Modernas) ar su šakomis ir baltalu (Loftas) lentos.

Įrengimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Patyrę specialistai visada pakonsultuos, padės išsirinkti, atvykę į vietą mūsų meistrai išmatuos, suprojektuos ir sumontuos Jums asmeniškai parinktus produktus.

KOKYBĘ UŽTIKRINAME VISO GAMYBOS PROCESO METU

Didžioji dalis produkcijos yra pagaminama mums priklausančioje UAB „Ecowood“ (www.ecowood.eu). Įmonė gamina aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus atitinkančius medinius laiptus, grindis ir duris. Prioritetą teikiame ąžuolo medienai, kuri yra kieta, atspari išorės poveikiui.

Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės brandaus – senesnio nei 100 metų – ąžuolo medieną. Mediena gaminiams apsirūpiname iš savo lentpjūvės – taip atsakingai kontroliuojame visą procesą. Esame vieninteliai tokie ąžuolo interjero detalių (durų, laiptų, grindų) gamintojai Lietuvoje, užtikrinantys deramą kokybę viso proceso metu.

Džiovinimas – itin svarbus parengiamasis etapas, nuo kurio priklauso gaminio ilgaamžiškumas, todėl renkamės tik patikimų gamintojų geriausias džiovyklas. Savo medienos ruošinius džioviname belgiškose kondensacinio tipo džiovyklose. Siekdami geriausio rezultato džiovinimui parenkame lėčiausią režimą, nuolat kontroliuojame temperatūrą ir drėgmę.

Naudojame tik aukščiausios kokybės, saugias ir ekologiškas papildomas medžiagas, kurios tinka net vaikų žaislų gamybai.

Gamybos procese naudojami naujausi įrengimai ir technologijos. Staklės – robotas pagal brėžinį tiksliai išpjaus pačios įmantriausios formos laiptus. Neribokite savo fantazijos. Galite rinktis iš mūsų plataus asortimento ir siūlyti savo idėjas – pagaminsime pagal individualų užsakymą nuo spalvos iki formos.

Sekame technologijų tendencijas ir klientams rekomenduojame ne tik ąžuolo masyvo, bet inžinerines dvisluoksnes ar trisluoksnes grindlentes, kurios maksimaliai stabilios, puikiai tinka grindiniam šildymui.

Į gamybos įrengimus esame investavę 2,5 mln. Eur.

Daugiau kaip pusę savo produkcijos eksportuojame į kitas Europos Sąjungos šalis – nenuostabu, juk medienos gaminiai vertinami visame pasaulyje dėl puikaus vaizdo, patvarumo, ekologijos aspektų ir teikiamo komforto. Džiaugiamės, kad galime geriausiais medienos gaminiais aprūpinti ne tik savo šalies rinką, bet ir džiuginti reiklius klientus kitose ES šalyse. Juk geriausių medienos gaminių nusipelnė visi!

APDOVANOJIMAI

2014 m. www.interjeras.lt interjerų konkursas

Tautos interjeras nominaciją laimėjo Arūnės Bitinaitienės interjeras, kuriame panaudotos “Medžio stilius” gaminamos grindys ir kitos medinės detalės.

2013 m. www.interjeras.lt interjerų konkursas

Privatus interjeras nominacijoje apdovanota UAB „Architektas LT“ projektas, kuriame panaudotos “Medžio stilius” gaminamos grindys.

Tautos metų interjeras nominaciją laimėjo “ studijos „Dalius & Greta Design“ sprendimas , kuriame panaudotos “Medžio stilius” gaminamos grindys.

„Auksine palete“ už geriausiąjį spalvinį sprendimą apdovanota UAB „Studija Archispektras“, taip pat panaudojusi “Medžio stilius” gaminamas grindis.

ŠIEK TIEK „MEDŽIO STILIUS“ ISTORIJOS…

  • pagrindinė specializacija nuo pat veiklos pradžios 1999 m. – medinių grindų įrengimas
  • praėjus vos trejiems metams startavome su gamyba ir įkūrėme UAB „Ecowood“
  • praėjus dešimtmečiui po veiklos starto pradėjome gaminti ir prekiauti ąžuolinėmis vidaus durimis
  • netrukus į asortimentą įtraukėme ir daugiau medinių gaminių – pradėjome gaminti ir prekiauti mediniais laiptais
  • Dirbame su dizaineriais, architektais visoje Lietuvoje
  • 2013 įkūrėme įmones Lenkijoje ir JK
  • Produkciją eksportuojame į 25 šalis
  • Lietuvoje  dirba apie 200  žmonių: apie 150 gamyboje, apie 50 visame prekybos tinkle
  • Turime salonus 5  Lietuvos miestuose, 4 Lenkijos miestuose ir 1 Didžiojoje Britanijoje
  • Aistringi ir atsakingi ąžuolų gerbėjai: didžiausia įmonės šventė – kasmetinis ąžuoliukų sodinimas
Susisiekite