Apie mus

Žiūrėti video

Mūsų filosofija

Esame ištikimi savo aistrai - ąžuolui ir meistriškai įvaldę medžio apdirbimo technologiją nuo 1999 m. Ąžuolas reikalauja atidos, susikaupimo ir deramos pagarbos: juk nuo gilės iki ąžuolinės interjero detalės praeina net 140 metų.

Pagarba ąžuolui

Pagarba medžiui prasideda nuo žaliavos atrinkimo, atsakingo pirkimo ir tęsiasi viso gamybos proceso metu iki grindinės lentos, durų ar laiptų.

Profesionali komanda

Klientai vertina mūsų darbuotojų profesionalumą. Išsamios konsultacijos salonuose, kruopštus užsakymo įgyvendinimas gamyboje, tikslus ir nepriekaištingas įrengimas - jokių rūpesčių klientui. 20 metų patirtis, nuolatinis tobulėjimas bei galimybės mokytis iš pasaulio geriausiųjų suburia išskirtinę komandą, kuriančią ąžuolo jaukumą Jūsų namuose.

Orientacija į kokybę

Kokybę užtikriname viso proceso metu: nuo medienos atrankos, pristatymo į gamyklą, tikslaus technologinio medžio paruošimo ciklo, gamybos iki profesionalaus įrengimo ir garantijos suteikimo.

Ecowood

Pažangiausia gamyba

Aukščiausius kokybės standartus atitinkančias grindis, duris ir laiptus gaminame mūsų grupei priklausančioje medžio apdirbimo įmonėje Ecowood. Meistriškumas, patirtis, nuolatinis tobulėjimas ir meilė ąžuolui - Ecowood ąžuolo gamintojų komandos vertybės.

Apie Ecowood Ecowood
Ecowood
Aukščiausios kokybės ąžuolo mediena

Ąžuolas yra ribotas gamtos išteklius. Gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės brandaus – senesnio nei 100 metų – ąžuolo medieną iš pačiai įmonei priklausančios lentpjūvės, patys atsakingai kontroliuojame kokybę nuo pat proceso pradžios.

Džiovinimas lėčiausiais rėžimais

Džiovinimas – itin svarbus parengiamasis etapas, nuo kurio priklauso gaminio ilgaamžiškumas, todėl renkamės tik patikimų gamintojų geriausias džiovyklas. Džioviname lėčiausiais režimais, vykdome nuolatinę temperatūros ir drėgmės kontrolę. 

Naujausi įrengimai ir technologijos

Gamybos procese naudojami naujausi įrengimai ir technologijos. Staklės – robotas pagal brėžinį tiksliai išpjaus pačios įmantriausios formos laiptus, durų detales. Į gamybos įrengimus esame investavę 3,9 mln. Eur.

Gaminame ne tik Lietuvai

Mūsų gaminiai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Mūsų kuriami interjero stiliaus sprendimai Europoje pripažįstami kaip unikali tradicijos ir subtilios prabangos dermė.

Prisijunk prie komandos

Esame dinamiška, auganti ir vertybes puoselėjanti ąžuolo meistrų komanda. Vertiname žinias ir patirtis, tačiau labiausiai - vidinę žmogaus motyvaciją augti ir tobulėti. Profesionalumas - nesibaigianti kelionė, kurioje mes einame drauge.

Žiūrėti darbo pozicijas