Blogas

2021-05-27

Kompanijos vizija ir ambicingi ilgalaikiai tikslai – svarbus argumentas renkantis darbdavį

Prieš kelis mėnesius prie „Medžio stiliaus“ Kauno pardavimų komandos prisijungė Vaida Šakalienė. Praėjus pirmų mėnesių jauduliui, šiandien drauge su Vaida svarstome, kas iš tikro svarbu profesionalui, renkantis darbo vietą, darbdavį. Šiame procese dalyvauja dvi pusės: organizacija, turinti savo atrankos kriterijus, lūkesčius, poreikius bei potencialus darbuotojas turintis asmeninę viziją, kur ir kaip gali save atskleisti, realizuoti. Ko reikia, kad įvyktų susitarimas?

Vaidos komentarai yra vertingos įžvalgos, patvirtinančios, kad esame teisingame kelyje.

 1. Darbdavio įvaizdis

„Renkantis darbdavį, pirmoj vietoj man buvo svarbu gera įmonės vidinė atmosfera, tikras komandiškumas, įdomi įmonės istorija, galimybė tobulėti, darbo užmokestis, geros darbo sąlygos“ .

 1. Konstruktyvus, atviras pokalbis su kandidatu.

„Kolegos, su kuriais vyko pokalbiai, padarė įspūdį, nes kalbėjo konkrečiai, aiškiai, nepaliko vietos interpretacijai. Jokių prielaidų susikurti realybės neatitinkančių lūkesčių. Tai suteikia pasitikėjimo, jog žinau, kur einu, ko galiu tikėtis, atitinkamai „matuoju“ save, savo kompetencijas ir galiu įvertinti, kad esu pasirengusi kurti vertę sau ir organizacijai“.

 1. Naujo darbuotojo įvedimo procesas

„Pirma diena patiko tuo, kad kolektyvas turi tradiciją dieną pradėti nuo bendros kavos, kurios metu nėra aptarinėjamas darbas, o tiesiog dalinamasi įvairiomis temomis – tai puikiai nuteikia tolesnei darbingai dienai, suartina žmones. Pirmą savaitę gavau daug informacijos apie produktus, procesus ir pan. Po savaitės atrodė, kad visada čia ir dirbau. Po 3 savaičių jau dirbau viena, nors produktas buvo naujas, informacijos daug. Bet viskas buvo aišku: mokymai efektyvūs, o šalia visada galiu kreiptis kolegų pagalbos“.

 1. Vizija ir ilgalaikiai tikslai

„Tai, kad įmonė nestovi vietoje, plečiasi, turi viziją keleriems metams į priekį ir nulėmė mano apsisprendimą. Galiu patikinti, kad darbo pasiūlymą priimu tik tuomet, kai 100 proc. neabejoju, jog gausiu tai, ko tikiuosi iš darbdavio, o aš taip pat galėsiu komandai suteikti, ko tikisi iš manęs. Bendradarbiavimas, profesionalūs ir paslaugūs kolegos, bendrai išpažįstamos vertybės padeda siekti rezultatų, o kiekviena pergalė yra didelis emocinis pasitenkinimas“.

 

 

 

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

  Susisiekite!

  Skambinkite +370 660 81000

   Atsisiųsti katalogą