Blogas

2021-12-09

Solidus ir lakoniškas butas su ąžuolu – subtili prabanga

Dizainerė Eglė Savickaitė (@EGLĖS VIZUALIZACIJOS) akcentuoja, kad savininkų ir jos tikslas, įrengiant butą, buvo ne tik geras erdvių išplanavimas, bet praktiškos ir ilgaamžės medžiagos. Todėl neatsitiktinai grindims pasirinktas ąžuolas.

 

Dizainerė sako, „Džiaugiuosi, kad klientai investavo į kokybiškas ir ilgaamžiškas medžiagas. Grindims parinktos natūralaus atspalvio ąžuolinės medinės grindys, prie kurių priderintos kokybiškos baltai dažytos ąžuolinės durys. Po lengvu dažų sluoksniu ąžuolas atsiskleidžia netikėtu medienos faktūros ir spalvos deriniu.“

Bute suklotos 3409, skaidriai baltos spalvos ąžuolinės grindų lentos sužibėjo visu natūralios gamtos grožiu, ryškiai matosi šakelės, rievių linijos, o jų raštą atkartoja priderintas stalas ir virtuvės spintelių paviršius.

Interjerui dekoruoti pasirinktas pastelinis koloritas, subtilių raštų ir spalvų tekstūros. Sienos ir lubos nudažytos baltai. Ši spalva universali ir neutrali, ji asocijuojasi su gaiva ir švara, be
to, padeda išryškinti šalia esančius baldus bei medžiagas. Sienų ir lubų baltumą papildo baltai dažytos ąžuolinės durys. Jų akcentas – juodos rankenos, kurios puikiai dera su juodomis baldų, paveikslo rėmo ar šviestuvų detalėmis.

Grindys:  3409, Skaidriai balta
Rūšingumas: Nature

Durys: Baltai dažytos, dviejų filingų
Foto: Benas Šileika

Parengta pagal žurnalo „Namas ir aš“ medžiagą.

 

Specialūs pasiūlymai

Left Right

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

  Susisiekite!

  Skambinkite +370 660 81000

   Susisiekite!

   Skambinkite +370 660 81000

    Atsisiųsti katalogą