Blogas

2022-06-30

Flamandiškos durys: Europos širdyje gimęs dizainas

Įkvėptos Belgijoje itin populiaraus durų dizaino, flamandiškos durys greit pavergė Lietuvos pirkėjų širdis. Todėl šis tinklaraščio įrašas apie jas: sužinokite, kuo flamandiško stiliaus durys išsiskiria iš kitų modelių, kokiame interjere jos tinka ir kokias durų pasirinkimo galimybes siūlo „Medžio stilius“.

Flamandiško stiliaus durys
Flamandiško stiliaus durys. Spalva: Tobacco. Rūšingumas: Original. Foto: Norbert Tukaj

Nenudailinta estetika suprantantiems gamtos sukurtą vertę

„Medžio stiliuje“ klientams siūlome skirtingus vidaus durų modelius  – neįpareigojantį klasikinį, minimalistinį skandinavišką,  modernų ir pastaraisiais metais sparčiai populiarėjantį flamandišką.

Lyginant su kitais durų tipais, flamandiškos durys kone geriausiai atskleidžia paties ąžuolo masyvo sukuriamus medienos raštus, todėl patinka tiems, kurie nori subtiliai atkreipti dėmesį į durims naudotą medžiagą – inžinerinį arba dygiuotą ąžuolo masyvą.  Pasirinkus Nature ar Original rūšingumo medieną, įspūdį dar sustiprina ryškesni ąžuolo šakų raštai, lentose matoma medžio šerdis, natūralūs trūkiai ir spalviniai netolygumai.

Flamandiškų durų varčios dizainas pabrėžintai paprastas  – efektą kuria viena šalia kitos „suguldytos“ lentos.  Jos taip pat įveda antrą rašto dimensiją: natūralios linijos tarp lentų sujungimų primena juostas. Be to, dizaino dinamiką dar pagyvina skirtingi lentų pločiai ir jų išdėstymas – gaminant pagal konkrečios durų angos matmenis, parenkama patraukliausia akiai furnitūra.

Kadangi flamandiškų durų varčios akcentas yra būtent į lentas, daugiau dekoratyvinių elementų nebereikia – įmantrios rankenos, pridėtinės linijos ar detalės tik nukreiptų dėmesį nuo pačios gamtos sukurto dizaino.

Flamandiško stiliaus durys
Rūšingumas: Nature. Foto: Norbert Tukaj

Moderniame interjere – subtili užuomina apie pagarbą praeičiai

Daugeliui klientų lentų motyvai ir medienos raštų akcentas kelia nostalgiškus prisiminimus apie keliones po senus Europos miestus ar kadaise užmiesčio sodyboje praleistą vasarą, kur jie matė panašius, šimtus metų puoselėtus durų dizainus.

Flamandiškų durų modelis – ne naujiena.  Į šiuolaikinius interjerus jis grįžo kartu su Rustic ir Modern Countryside stiliais,  išaugusiu susidomėjimu amatais bei „pasidaryk-pats” judėjimu. Tačiau dabartinės flamandiško stiliaus durys jau nutolusios nuo savo protėvių – tai modernus, preciziškai tikslus, vizualiai neapkrautas durų modelis, kruopščiai pagamintas „Ecowood“ gamybos meistrų.

Flamandiškas durų stilius nėra tik vintažo ir praeities fanams. Priešingai: flamandiško dizaino kuriama aliuzija į nostalgiškus prisiminimus – labai subtili, todėl jis puikiai dera prie modernaus interjero.

Tobuliausias sprendimas: kruopšti gamyba pagal individualų užsakymą

Flamandiškos durys prikausto dėmesį paprastumu, leidžiančiu atsiskleisti natūraliam medienos grožiui.  Todėl norint pasiekti maksimaliai patrauklų rezultatą, svarbi preciziška darbų atlikimo kokybė.

Jei nuspręsite savo ar interjero užsakovo namuose įrengti flamandiško stiliaus duris, rekomenduojame atidžiai rinktis gamintoją. Tobuliausia – jei durys bus sukurtos specialiai jums, pagal individualų užsakymą.

Visos durys „Medžio stiliuje” gaminamos pagal individualius matmenis. Mes taip pat siūlome grindų ir laiptų sprendimus, o tai leidžia pilnai suderinti šiuos elementus interjere.  Visi ąžuolo gaminiai padengiami natūralia, vokiška SAICOS alyva, kuri neužgožia ąžuolo medienos unikalaus grožio.

Siūlome itin trumpus užsakymų atlikimo terminus ir kokybišką įrengimą – patyrę ir patikimi „Medžio stiliaus” meistrai gali išmatuoti, suprojektuoti ir profesionaliai įrengti Jūsų svajonių duris.

Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų poreikius kartu.

Specialūs pasiūlymai

Left Right

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

  Susisiekite!

  Skambinkite +370 660 81000

   Susisiekite!

   Skambinkite +370 660 81000

    Atsisiųsti katalogą