Įrengimas

Kaip tai veikia?

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra – mūsų meistrų braižas.
Visiems darbams suteikiama garantija.

Profesionali konsultacija

“Medžio stilius” salonuose profesionalai konsultuoja visais ąžuolinių grindų, durų ar laiptų klausimais. Pasinaudokite sukauptomis įžvalgomis ir patarimais.

Aukščiausia kokybė

Kontroliuojame ir esame atsakingi už visą tiekimo grandinę: nuo medienos atrankos, pristatymo į gamyklą, tikslaus technologinio medžio paruošimo ciklo, produkto gamybos iki profesionalaus įrengimo ir garantijos suteikimo. Galime pasiūlyti vieną geriausių kainų rinkoje.

Preciziškas meistrų darbas

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra - mūsų meistrų braižas. Visiems darbams suteikiama garantija.

Garantija

Visiems gaminiams taikoma garantija ir vykdomas po garantinis aptarnavimas.

Klientų atsiliepimai

4.8
155 atsiliepimai
Rasa
2021-09-16
Durys kokybiškos ir labai gražios, likome patenkinti rezultatu. Duris montuoja tvarkingai ir atsakingai, dirba švariai. Naudingi patarimai tiek renkantis duris, tiek montuotojų, kaip jas prižiūrėti. Rekomenduoju šią įmonę ir dėkoju jos darbuotojams.
Martinas J.
2021-08-05
Esu patenkintas atliktų darbų greičiu ir kokybe. Kompetetingi specialistai, kurie atliks taip kaip geriau, o ne kaip lengviau. Paaiškina ir pasitaria prieš atliekamą darbą, kad nekiltų nesusipratimų eigoje. Labai gera patirtis pradedant nuo pardavimo iki darbų sukoordinavimo ir montavimo. Rekomenduočiau draugui nesuabejojęs. Ačiū kolektyvui!
1 2 3 31
1 2 62