Įrengimas

Kaip tai veikia?

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra – mūsų meistrų braižas.
Visiems darbams suteikiama garantija.

Profesionali konsultacija

“Medžio stilius” salonuose profesionalai konsultuoja visais ąžuolinių grindų, durų ar laiptų klausimais. Pasinaudokite sukauptomis įžvalgomis ir patarimais.

Aukščiausia kokybė

Kontroliuojame ir esame atsakingi už visą tiekimo grandinę: nuo medienos atrankos, pristatymo į gamyklą, tikslaus technologinio medžio paruošimo ciklo, produkto gamybos iki profesionalaus įrengimo ir garantijos suteikimo. Galime pasiūlyti vieną geriausių kainų rinkoje.

Preciziškas meistrų darbas

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra - mūsų meistrų braižas. Visiems darbams suteikiama garantija.

Garantija

Visiems gaminiams taikoma garantija ir vykdomas po garantinis aptarnavimas.

Klientų atsiliepimai

4.7
179 atsiliepimai
Tomas
2022-01-26
Greitai ir kokybiškai įrengė duris, molunus bendravimas.
Jonas
2022-01-25
Labai dėkoju Panevėžio padalinio vadovei Indrei už kokybiškai suteiktas paslaugas, mandagų, profesionalų ir malonų bendravimą bei lankstų požiūrių į užsakymo vykdymą ir iškilusių problemų sprendimą. Taip pat dėkoju meistrų komandai už operatyviai ir kokybiškai atliktus darbus. Tiesa, to ir tikėjausi, kadangi iš ankstesnių kartų žinojau jog šios firmos meistrai dirba be priekaištų. Ačiū Indrei jog atsiuntė geriausią komandą :) Iki kitų kartų.
1 2 3 41
1 2 81