Įrengimas

Kaip tai veikia?

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra – mūsų meistrų braižas.
Visiems darbams suteikiama garantija.

Profesionali konsultacija

“Medžio stilius” salonuose profesionalai konsultuoja visais ąžuolinių grindų, durų ar laiptų klausimais. Pasinaudokite sukauptomis įžvalgomis ir patarimais.

Aukščiausia kokybė

Kontroliuojame ir esame atsakingi už visą tiekimo grandinę: nuo medienos atrankos, pristatymo į gamyklą, tikslaus technologinio medžio paruošimo ciklo, produkto gamybos iki profesionalaus įrengimo ir garantijos suteikimo. Galime pasiūlyti vieną geriausių kainų rinkoje.

Preciziškas meistrų darbas

Patyrę ir patikimi meistrai atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje, išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus. Tikslumas, aukšta darbo kultūra - mūsų meistrų braižas. Visiems darbams suteikiama garantija.

Garantija

Visiems gaminiams taikoma garantija ir vykdomas po garantinis aptarnavimas.

Klientų atsiliepimai

4.7
137 atsiliepimai
Dovilė
2021-04-27
Esu labai maloniai nustebinta montavimo darbų atlikimu ir darbo kultūra! Visus darbus atliko ne tik labai kruopščiai, bet ir švariai, nepaliko nei šiukšlių, nei purvinų grindų, tikrai smagu turėti reikalų su profesionalais. Ačiū Jums.
Jonas
2021-04-02
esame labai dėkingi Medžio stiliui ir ypač jų gamybos vadovui Vladimirui už super servisą nepaisant daugubės trikdžių, kurie atsirado iš mūsų klientų pusės. Tikrai rekomenduosime visiems pažystamiems, kurie ateityje norės kokybiškų grindų.
1 2 3 29
1 2 57