Mediniai laiptai – namo puošmena: glaudi partnerystė su klientu iki geidžiamo rezultato

Mediniai laiptai populiarėja: užklausų apie ąžuolinius laiptus skaičius auga kasmet. Tai rodo, kad vis daugiau klientų vertina prasmingą investiciją į kokybišką namo įrengimą, jo vertės auginimą. Tuo pačiu stebime, kad šiuolaikinis žmogus kompleksiškai žiūri į viso interjero kūrimą, harmoningą grindų, vidaus durų, kitų interjero elementų derinimą, siekiant savito stiliaus, jaukumo. Natūralus medis, konkrečiai, ąžuolas, tampa išskirtine priemone kurti unikalią namų aplinką. Skirtingai nuo grindų, durų pasirinkimo, kelionė iki norimų namo laiptų ilgesnė, ji prasideda … nuo namo projektavimo brėžinių. Aptarkime, ko reikia, kad rezultatas būtų išties toks, apie kokį svajojate!

Mediniai laiptai interjere
Interjeras: Greta Mockutė-Štrimaitė. Nuotraukos: Antanas Štrimaitis. Laiptai, grindys: Medžio stilius. Spalva: 3481, riešutas.

Namo laiptų vaizdas – pirmuose projektavimo etapuose

Joks, net labiausiai patyręs laiptų projektuotojas negalės patenkint visų kliento norų, jei šis kreipiasi tik tuomet, kai namas pastatytas, o laiptams skirta anga arba sumontuota konstrukcija riboja fantaziją. Gražiausias mūsų konsultantams atneštoje nuotraukoje laiptų vaizdas liks tik svajone, nes realybėje teks taikytis prie turimos situacijos.

Kokias galimybes siūlome ir kodėl verta pokalbį su mūsų ekspertais pradėti kuo anksčiau?

Mediniai laiptasijiniai laiptai projektuojami, kai yra palikta tik anga laiptams. Esamoje erdvėje kuriame laiptų formą, pakopų išsidėstymą, parenkame turėklus, jų tvirtinimą. Laiptams turi būti skirta pakankamai vietos, nes tik tuomet galėsime labai tiksliai, pagal visus saugumo, patogumo ir kitus kriterijus suprojektuoti laiptus, numatyti ir įvertinti smulkiausias detales, kad Jūsų laiptai būtų patogūs, atitiktų bendrą interjero stilių.

Laiptasijiniai mediniai laiptai
Laiptasijiniai mediniai laiptai

Laiptų pakopos ant metalinės konstrukcijos ir ant betono projektuojamos išmatavus ir įvertinus objektuose esamas konstrukcijas. Parenkami ir pritaikomi tinkamiausi turėklai pagal galimybes tvirtinti prie konstrukcijos arba suprojektuotų pakopų. Tikras iššūkis suprojektuoti standartus atitinkančias pakopas ir turėklus ant netinkamai įrengtos metalinės ar betono konstrukcijos.

Mediniai laiptai ant betono
Mediniai laiptai ant betono konstrukcijos

Dažniausiai pasitaikanti klaida – skirtingi betonuotų pakopų aukščiai, nes dažnai darbus atliekantys žmonės neįvertina grindų klojinių ir būsimos pakopos storio. Bus nesaugu, jei laipiosite skirtingų aukščių pakopomis. Pakopos plotis taip pat svarbu. Dažnai manoma, kad pakopa paplatės įrengiant medinę dalį – prisidės prasikeičianti pakopos nosis, tačiau tik iš dalies, ir tik lipant laiptais aukštyn. Betono ir metalo konstrukcijos apriboja pakopos plotį, mūsų specialistai gali tik iki tam tikro lygio  suvienodinti/palyginti pločius, tačiau iš esmės platesnių pakopų įrengti neįmanoma.

Labai linkime būsimiems naujakuriams turėti galutinį laiptų vaizdą dar prieš pradedant betonavimo darbus.

mediniai laiptai ant metalo konstrukcijos
Laiptų pakopos ant metalinės konstrukcijos ir ant betono

„Kabantys“ laiptai išsiskiria įspūdingu vaizdu. Atramos būna įtvirtintos sienoje, ant jų projektuojame pakopas „dėžes“, taip kuriamas ore kabančių laiptų vaizdas. Tokiems laiptams svarbu specialiai skirta anga, erdvė, kad būtų ne tik įspūdis, bet ir būtini saugumo reikalavimai.

Statybų Techninis Reglamentas (STR) – privalomi techniniai reikalavimai saugai užtikrinti

Laiptų projektavimas – sudėtingas ir atsakingas procesas. Jame svarbu ne tik (ir ne tiek) estetinis vaizdas, bet laiptais kopiančių žmonių saugumas, laiptų patikimumas. Tam privalomieji reikalavimai numato labai konkrečius pakopų skaičius viename laiptatakyje, pakopų aukštį, plotį, pačių laiptų plotį. Viskas sureglamentuota tam, kad gaminant bei įrengiant laiptus vadovautumėmės žmogaus sveikatai ir patogumui tinkamais principais, prie jų derinant medžiagiškumą, konstrukcijos tipus, bendrą estetinį vaizdą.

Mūsų specialistai vadovaujasi ne tik privalomu „Statybų Techniniu Reglamentu“ (STR), bet atsižvelgia į daug dalykų, todėl pasiruoškite klausimams, ar yra mažų vaikų, ar laikote gyvūnų, kokį interjerą, stilių planuojate kurti, kt. Mums viskas svarbu projektuojant Jums laiptus, kuriais džiaugsitės ilgus metus.

Bet kokios formos laiptai, tinkamai pagaminti ir įrengti yra saugūs bei patogūs. Jei turite vizijoje norimą formą, kalbėkite apie tai su namo projektuotojais! Pakeisti laiptams skirtos angos bei krypties nebus įmanoma, teks taikytis prie situacijos, ji valdys Jūsų galimybes ir norus. Mūsų projektuotojai ieško sprendimų ir randa, tačiau koreguoti galima tik atskiras detales. Pavyzdžiui, nepalikus vietos turėklų tvirtinimui prie konstrukcijos šono, norimų turėklų nesuprojektuosime! Tam mūsų specialistai klientui pritaikė tvorelės tvirtinimą ne prie konstrukcijos, bet ant pakopos. Tokių situacijų galima išvengti, jei turėsite savo viziją ir apie geidžiamus laiptus kuo anksčiau tarsitės su specialistais.

I forma

Mediniai laiptai, I forma
I formos laiptai. Interjeras: M. Noreikienė. Grindys, durys, laiptai: Medžio stilius. Spalva: 3408, balta.

U forma

Mediniai laiptai, U formos
U formos laiptai. Interjeras: Miglė Gruodytė, Dudesign. Nuotraukos: Deimantė Dubauskaitė. Spalva: 3408, balta.

L forma

L formos laiptai
L formos mediniai laiptai. Spalva: N-3408, Nordic White.

C forma

C formos mediniai laiptai
Interjeras: Greta Mockutė-Štrimaitė. Nuotraukos: Antanas Štrimaitis. Laiptai, grindys: Medžio stilius. Spalva: 3481, riešutas.

Mediniai laiptai: ryškus interjero akcentas ar stilingas susiliejimas su aplinka

Mūsų projektuotojų komandos patirtis leidžia atsakyti ne tik į techninius projektavimo, bet ir stiliaus bei dizaino klausimus, kurių tiek daug atsineša klientai. Gausi spalvų paletė leidžia klientams rinktis: derinti su ąžuolinėmis grindimis, vidaus durimis, grindjuostėmis, o gal atvirkščiai, laiptų pakopomis kurti kontrastą kitoms interjero detalėms.

Pakopas gaminame iš 100% ąžuolo masyvo.  Inžinerio masyvo konstrukcija užtikrina stabilumą, tvirtumą.

Medžio stiliaus salonas Kaune
Amfiteatro pakopos „Medžio stiliaus“ salone Kaune, Tunelio g. 20.

Pakopų ir priešpakopių tipo pasirinkimas priklauso nuo konstrukcijos tipo bei Jūsų lūkesčių. Kiekviena detalė kuria savitą stilių, todėl renkantis priešpakopių tipą svarbu aptarti bei įvertinti ne tik funkcinius, bet ir stiliaus poreikius. Spalva parenkama pagal bendrą interjero stilių. Mūsų spalvų paletė plati, puikiai suderinsite laiptus, grindis, grindjuostes. Vienas gamintojas – stiliaus harmonija Jūsų būste.

Laiptų ekspozicija, medinės pakopos
Medinių pakopų ekspozicija „Medžio stiliaus“ salone Kaune, Tunelio g. 20.

Turėklams siūlome rinktis stiklą, medį, dažytą metalą arba nerūdijantį plieną.

Projektuotojams labai padeda klientai, kurie ateina su savo vizija, o mes imamės ją įgyvendinti. Jei abejojate, kokius laiptus pasirinkti, pokalbis apie Jūsų namo interjerą, norimą stilių, net gyvenimo būdą mums padeda pasiūlyti tokius laiptus, kurie tenkina visus norus. Erdvės ieškantys klientai mielai renkasi stiklinę tvorelę, kuriai parinktos tvirtinimo detalės gali tapti subtilia puošmena. Natūralaus ąžuolo gerbėjai visada sako, kad šio medžio niekada nėra per daug, jie renkasi ąžuolines tvoreles, o mums belieka kūrybiškai pasiūlyti tvorelės stulpelius iš turimos formų kolekcijos. Įvairovės suteikia spalva: tvorelės yra dažomos bet kuria RAL/ NCS spalva. Pastaruoju metu populiariausias dažytas metalas – atnaujiname ekspoziciją ir įvedame naujus tvorelių modelius.

Laiptai stikliniais turėklais
Stikliniai laiptų turėklai. Interjeras: Olga Nazarova. Laiptų forma: C, spalva: Kakava.

Visi klientai užsisakydami laiptus „Medžio stiliuje“ sako, kad jiems pasirinkimo, užsakymo procesas yra netikėtai lengvas, nekomplikuotas, sklandesnis nei įsivaizdavo. Atėjus į bet kurį „Medžio stiliaus” saloną pirmas pokalbis vyksta su patyrusiu ąžuolo gaminių konsultantu. Smagu, kai klientai ateina su namo brėžiniais, preliminariais matavimais, tačiau šiame etape laiptų vaizdas dar būna nelabai ryškus. Tačiau gavus pasiūlymą su 3D vizualizacija, viskas keičiasi. Žmonės pradeda matyti ir suprasti, kad su mumis jų svajonė tampa realybe. 360 laipsnių vaizdas padeda įvertinti, ar/kur reikia pakeitimų, korekcijų.

Laiptų gamyba ir įrengimas – svarbūs gero rezultato etapai

Suderinus detales projektuotojų komanda sėda prie techninio laiptų projekto, kuris bus atiduotas gamybai. Čia būtinas precizinis tikslumas! Tam specialistai vyksta į statomą namą ir prasideda detalus matavimas. Kiekvienas milimetras  turi lemiamos reikšmės. Paruošti techniniai brėžiniai keliauja į gamyklą, o tiksliau – į modernų robotizuotų CNC staklių centrą, kur preciziškai tiksliai išpjaunamos pačios sudėtingiausios formos.

Medinių laiptų gamyba
Robotizuotos CNC staklės preciziškai išpjauna pačias sudėtingiausias formas.

Pagaminti laiptai atkeliauja į Jūsų namą ir darbą pradeda patyrusių profesionalių meistrų komanda. Jų planšetėse tikslūs laiptų brėžiniai, nekils jokių nesklandumų, nes įrengimas vyksta glaudžiai bendradarbiaujant su projektavimo ir gamybos kolegomis – privalumas perkant iš gamintojo! Klientai komentuoja, kad laiptus sumontuoti gali daug kas, tačiau tiksliai, kokybiškai ir, svarbiausia, su tokia aukšta darbo kultūra gali tik mūsų meistrai. Būkite tikri, kad ankstyvoje būsto įrengimo stadijoje sumontuoti laiptai liks apsaugoti iki įsikelsite gyventi, tuo taip pat pasirūpins mūsų darbuotojai.

Esame pelnytai vadinami ąžuolo meistrais, nes esame ištikimi šiai tauriai medienai, o patirtį sukaupėme per 20+ darbo metų. Pagaminome ir paklojome tūkstančius kv/m. ąžuolinių grindų, įstatėmė tūkstančius durų, sumontavome tiek laiptų, kad galima pakilti beveik iki mėnulio. Kiekviena kelionė su nauju klientu ypatinga, unikali, praturtinanti žiniomis, emocija, dar vienu sėkmingu rezultatu ir patenkintu klientu.

Kviečiame keliauti drauge!

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Populiarus pasirinkimas! Ąžuolinės parketlentės 49,90 Eur/m²
Populiarus pasirinkimas! Ąžuolinės parketlentės 49,90 Eur/m²
 • Vienas populiariausių mūsų klientų pasirinkimų!
 • Natūralios gamtos raštai jūsų namų interjerui.
 • Rinkitės norimą parketlenčių spalvą.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.
 • Idealus pasirinkimas grindiniam šildymui.
LOFT – iš gamtos į šiuolaikiškus namus!
 • Unikalus produktas mūsų asortimente
 • 180 mm pločio lenta – ribotas kiekis!
 • Natūralus medžio šakotumas, unikalus gamtos kurtas raštas
 • 100% pagaminta ąžuolo meistrų Lietuvoje
Nordic – skandinaviškas natūralumas namuose
 • Natūralaus ąžuolo tekstūra, šiaurietiška estetika
 • Riboto kiekio pasiūlymas
 • Tinka šildomoms grindims
 • 100% pagaminta ąžuolo meistrų Lietuvoje
Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
499 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
Akcija!
Herringbone 90° parketas 39,90 Eur/m²
Herringbone 90° parketas
39,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Platus spalvų pasirinkimas!
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.
Akcija!
Chevron 45° parketas 54,90 Eur/m²
Chevron 45° parketas
54,90 Eur/m²
 • Klasikinis Prancūziškos eglutės klojimas
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 3 darbo dienas.


    1 iš 2
    1Kokie produktai jus domina?

    Specialūs pasiūlymai

    Įrašykite dominantį kiekį

    Pasirinkite

    Atgal

    Pasirinkite

    Durys

    Įrašykite vienetų skaičių

    vnt

    Pasirinkite durų stilių

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Grindys

    Įrašykite kiekį kv. m.

    m2

    Pasirinkite klojimo raštą

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Grindjuostės

    Įrašykite kiekį

    m

    Pasirinkite grindjuostės tipą

    Atgal

    Pasirinkite dominantį modelį

    Atgal

    Pasirinkite dominantį modelį

    Laiptai

    Įrašykite pakopų kiekį

    pakopų vnt

    Pasirinkite laiptų formą

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį