Blogas

2023-03-05

Mistiški apartamentai virš miesto

Šis įrašas yra straipsnio, publikuoto STRUCTUM žurnale, ištrauka. Visą straipsnį skaitykite STRUCTUM 2023 03 mėn. numeryje.

Įsivaizduokite: pakylate liftu ir atsivėrus jo durims tiesiai įžengiate į šią paslaptingą erdvę. Tai tikrai galite padaryti, nes nuo vasario pabaigos šie apartamentai Konstitucijos prospekte Vilniuje yra nuomojami trumpalaikiam apsigyvenimui. Sumokėję per 1 000 eurų už naktį, svečiai gali mėgautis 300 kvadratinių metrų erdvėmis su trimis miegamaisiais, atskirais vonios kambariais, didžiule svetainės erdve su sūkurine vonia. Apartamentus už lango supa 233 metrų terasa, iš kurios vaizdas atsiveria visomis pasaulio kryptimis, į Gedimino pilį, Vilniaus senamiestį, televizijos bokštą vakaruose.

medinės durys iš Medžio stilius. OUYOU modernus interjeras
Nuotraukos: Gedmantas Kropis.

„Atsimenu, kai tik gavau užsakymą įrengti šį interjerą, atėjau į patalpas apsižvalgyti. Pakerėjo tas jausmas, kad esi kažkur tarp žemės ir dangaus, apačioje skuba žmonės su rūpesčiais, automobiliai juda prospektu, o čia aukštai jautiesi saugus, kai žiūri į viską iš viršaus. Norėjau tą jausmą interjeru sustiprinti“, – pasakoja Justina Skurdelytė, „Ouyou“ interjero studijos dizainerė. Ji sako, viziją turėjusi iškart, o gavusi vizualizaciją į elektroninį laišką klientė atrašė per 5 minutes: „Darom!“. „Ji – nuostabi, sąmoninga moteris, labai pasitikėjo ir leido improvizuoti – retai tokių klientų pasitaiko“, – giria dizainerė. Kai įprastai lietuviai prašo šviesaus, kiekvieno skoniui įtinkančio skandinaviško interjero, šių apartamentų savininkė paskutiniame dangoraižio aukšte leido atsirasti tamsiam, meniškam Niujorko dvasios penthauzui.

„Norėjome, kad liktų daug erdvės, būtų kuo mažiau baldų, o visas grožis – išreikštas tekstūromis, faktūromis“, – pasakoja dizainerė. Tad apdaila čia tapo tarsi dailininko kūriniu – sienos rankomis nuteptos mikrocementu, turi reljefiškumą. Prie kintančio apšvietimo jos atgyja, keičiasi, vaizdas atrodo vis kitoks žvelgiant iš skirtingų taškų, tarsi kiekvienas kampas pasakotų savo istoriją.

Jaukumą interjere papildo natūralios medžiagos, tokios kaip ąžuolas, akmuo, linas. Iš pastarojo pasiūtos užuolaidos ir lovatiesės miegamiesiems. Žinoma, visi baldai ir daiktai – tik pilkų atspalvių. „Tamsios, sodrios spalvos kuria jausmą, tarsi čia būtų jaukus urvas, slėptuvė, kurioje gali pasislėpti nuo neramaus pasaulio“, – sako dizainerė.

Medinės durys urbanistiniame interjere – natūralumas ir prabanga
Nuotraukos: Gedmantas Kropis.

Natūralus ąžuolas urbanistiniam stiliui

Šiame išskirtiniame interjere savo platesnes galimybes atskleidė ir ąžuolas. Nudažytas tamsia spalva, klasikinis medis įrodė, kad gali puikiai prisitaikyti prie urbanistinio, prabangaus interjero. Apartamentuose sudėtos ąžuolinės durys ir grindjuostės atkeliavo iš vienų rankų – įmonės „Medžio stilius“, kuri dirba išskirtinai su ąžuolu. Durų modelį dizainerė pasirinko iš esamos kolekcijos, tačiau pasirinko nudažyti tamsiu atspalviu iš NCS spalvų paletės. „Buvo labai įdomi patirtis. Mums patinka dirbti su dizaineriais, kai gimsta naujų idėjų. Šį kartą, įkvėpti sukurto interjero, į savo kolekciją netrukus įtrauksime naują durų dizainą“, – dalijosi D. Grikšelienė.

Medinės durys urbanistiniame interjere – natūralumas ir prabanga
Nuotraukos: Gedmantas Kropis.

Pasak jos, „Medžio stilius“ visada randa ką pasiūlyti dizaineriams, kuriantiems modernų, urbanistinį stilių. Ąžuolas turi daug galimybių – viskas priklauso nuo to, kaip jis paruošiamas, kokia forma, spalva ar reljefas jam suteikiamas. Galima rinktis iš daug tekstūrų, kurios gražiai išryškėja esant skirtingam apšvietimui ir papildo bet kurio interjero charakterį. „Medžio stiliaus“ klientai sutaupo laiko, nes vienoje vietoje gali išsirinkti visus gaminius – jų forma ir atspalvis pritaikomas prie esamo interjero.

Priderinus grindų bei laiptų ar palangių atspalvį, interjeruose toks sprendimas padeda sukurti vientisą, stilingą erdvę. Ąžuolo gaminių galimybės prisitaikyti prie modernių būstų šiandien – labai svarbios. Vis daugiau miestiečių susirūpinę tvariu gyvenimo būdu,
tad šis natūralus medis tampa puikiu pasirinkimu urbanistiniams interjerams – jis yra ilgaamžis, lengvai atnaujinamas, tarnauja ilgus metus. Tai, kad klientų akį vis dažniau patraukia modernios medinės vidaus durys, pasak pašnekovės, liudija ir tokių modelių pardavimo statistika – šiemet ji reikšmingai augo. „Visada laukiame interjero kūrėjų, kurie ieško unikalių sprendimų, o mūsų komanda yra pasirengusi prisidėti ekspertinėmis ir technologinėmis žiniomis, kaip galima lanksčiai pritaikyti išplėtotas ąžuolo galimybes“, – sako D. Grikšelienė.

 

 

Left
Right

Specialūs pasiūlymai

Left Right

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

  Susisiekite!

  Skambinkite +370 660 81000

   Susisiekite!

   Skambinkite +370 660 81000

    Atsisiųsti katalogą