Namai išsaugoja savyje ramybę

Įrašas parengtas pagal 2017 m. Airidos  Dagienės straipsnį žurnale „Structum“.

Pavilnių regioniniame parke stūksančio namo interjeras skandinaviškai modernaus stiliaus. Jį projektavę kūrybinės studijos „Dizaino virtuvė“ komandos nariai sako, kad kuriant jį reikėjo tik apsidairyti aplink langus ir visos idėjos tarsi išniro iš supančios aplinkos. Pasak namus įrengusių specialistų, jauna šeima norėjo namų su daug konkuruojančių sprendimų, tad čia tikrai gausu grafinių, tekstūrinių ir struktūrinių idėjų, bet ir į pageidavimą išsaugoti ramybės ir laisvės aurą išplaukiančią iš supančios aplinkos į namus, buvo atsižvelgta.

Interjeras: Dizaino virtuvė. Spalva: 3408, balta

Kupini idėjų, tačiau funkcionalūs

Interjeras: Dizaino virtuvė. Spalva: 3408, balta

Modernusis skandinaviškas stilius yra vienas populiariausių pasaulyje. Jis ypač mėgstamas šiaurės šalyse, kur klimatas atšiaurus ir juntamas saulės trūkumas. Tad nieko keista, kad skandinavišką modernizmą pamėgo ir lietuviai. Artimas jis ir Pavilnių regioniniame parke esančio namo gyventojams. Šio būsto interjerą įgyvendinusi UAB „Dizaino virtuvė“ komanda įkvėpimo sėmėsi iš pačios gamtos, kurios supamas stovi namas, bei pratęsė gamtos dovanojamą ramybės pojūtį. Kiekvienas žingsnis pateisina savo tikslą – namas kupinas netikėtumų ir įvairių idėjų, tačiau funkcionalumas ir praktiškumas čia yra svarbiausi. Sujungus visus šiuos momentus, gautas interjeras, kuris kuria bendrą namų harmoniją ir vientisumą, jame gerai jaučiasi žmonės, vertinantys natūralumą ir siekiantys darnos su aplinka.

Skandinaviškame interjere – tik kokybiška mediena

Pasak G. Pažarskytės, laiptai puikiai atsiskleidžia ir įsilieja į bendrą interjero koncepciją. Juos, būsto medines grindis ir palanges tikrove pavertė UAB „Medžio stilius“ meistrai, tikrai daug prisidėję prie kompleksinio projekto. „Laiptų pakopas, jų apšvietimą, kurį derinome iki milimetrinės detalės, padėjo įgyvendinti šios bendrovės specialistai. Taip pat ir įrengti medines grindis, namų erdvei suteikiančias šilumos, jaukumo. Juk natūralus medis tiek vizualiai, tiek vaikštant basomis yra šiltas net šaltą dieną, – sako interjero dizainerė.

Interjeras: Dizaino virtuvė. Spalva: 3408, balta

Kuriant skandinavišką interjerą, grindys – svarbi jo dalis, nes tampa pagrindu, fonu baldams, aksesuarams ir kitoms detalėms, todėl svarbu apgalvoti medienos ir jos paruošimo tipą, spalvą.“ Grindų apdailai šio stiliaus interjere dažniausiai naudojama natūrali kokybiška mediena, tad pasirinktas alyvuotas baltas ąžuolas iš UAB „Medžio stilius“. Įmonės atstovas Adomas Čepavičius pasakoja, kad baltas ąžuolas patenka į perkamiausių gaminių trejetuką ir, nors neturi tokios senos naudojimo tradicijos kaip Belgijoje ar Prancūzijoje, jau dešimtmetį yra pamėgta Lietuvoje grindų danga: „Kietmedžio ir ąžuolinės grindys turi daug pranašumų. Ąžuolas – mūsų platumų medis, jo gaminiai tinka Lietuvos sąlygoms, ne taip reaguoja į visus temperatūrinius pokyčius, drėgmės skirtumus.“

Paklaustas, kodėl UAB „Medžio stilius“ renkasi klientai, jos atstovas sako, kad greičiausiai dėl teisingo požiūrio į užsakovą, gebėjimo išgirsti lūkesčius, suprasti problemas ir padėti jiems jas išspręsti. Be to, kiekvienais metais įmonė, prekiaujanti medinėmis grindimis bei jų priežiūros priemonėmis, gaminanti laiptus, duris ir pasirūpinanti visų gaminių servisu nuo sumontavimo iki priežiūros, investuoja į naujus įrenginius, žengia koja kojon su naujosiomis technologijomis. Orientuotis į naujausias tendencijas padeda ne vien tik informacija, gaunama iš Lietuvos klientų, bet ir atkeliaujanti iš bendrovės salonų, esančių Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, bei partnerių Belgijoje ir Vokietijoje.

Left
Right

Specialūs pasiūlymai

Left Right

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

  Susisiekite!

  Skambinkite +370 660 81000

   Susisiekite!

   Skambinkite +370 660 81000

    Atsisiųsti katalogą