Atgal

Plečiame aukštos kokybės ąžuolo parketo „eglute” gamybą

Data 2020-11-17
Kategorija Blogas

Kokybiškas ąžuolo parketas – amžina klasika. Parketas neužleidžia pozicijų populiarumo viršūnėse, vis daugiau žmonių renkasi šį grindų raštą iš natūralios medienos. Mes drauge augame su gausėjančiu klientų būriu, nes galime rinkai pasiūlyti itin aukštos kokybės parketlentes, kurias mūsų grupės įmonėje ECOWOOD pradėjome gaminti su naujomis moderniomis staklėmis.

Tai vienas naujausių pastarojo meto investicinių projektų  – kompiuterizuotos automatizuotos staklės, galinčios pasiekti preciziškai tikslų reikiamą kampą. Kaip žinia, parketlenčių kampas gali būti30°,45°, 90°, priklausomai nuo norimo rašto. Pagaminus „eglutę“ reikiamu preciziškai tiksliu kampu, parketas kvalifikuotų meistrų ir bus suklotas tiksliai – be tarpų ir tolygiu raštu.

Tikslumui pasiekti reikia ne tik įrangos, bet ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Šiuolaikinėje gamykloje kiekvienas darbininkas – technologijas įvaldęs profesionalas. Modernias parketo gamybos stakles aptarnauja vienas operatorius: jis sudeda ruošinius į kasetę ir nustato staklių kompiuteryje gaminamos „eglutės“ parametrus. Toliau viską staklės padaro pačios:pirmasis modulis nupjaunaruošinio galus reikiamu kampu, antrajame modulyje ruošinys stipriai prispaudžiamas keliuose taškuose ir preciziškai tiksliai dvejomis frezomis (abiem iš karto simetriškai) nufrezuoja ruošinio galus, parydamos tikslų kampą ir sujungimus – liežuvėlį ir griovelį.

Klientai renkasi mūsų gaminamą parketą ne tik dėl precizinio tikslumo. Kokybės paslaptis glūdi pačiame inžineriniame gaminyje: parketlentės gali būti trisluoksnės: ąžuolas, beržas, ąžuolas, arba dvisluoksnės: ąžuolas, beržas. Toks gaminys puikiai tinka šildomoms grindims, yra tvirtas, ilgaamžis, o tiksliai pagamintas ir meistriškai suklotas tarnauja ilgai ir ištikimai.

Nestebina augantis parketo eksportas į Baltijos šalis, Rusiją, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Belgiją, Lenkiją. Pastarosios kaimyninės šalies klientai vis labiau atranda ir vertina Lietuvos gamintojo pasiektą kokybę.