Blogas

2020-11-17

Plečiame aukštos kokybės ąžuolo parketo „eglute” gamybą

Kokybiškas ąžuolo parketas – amžina klasika. Parketas neužleidžia pozicijų populiarumo viršūnėse, vis daugiau žmonių renkasi šį grindų raštą iš natūralios medienos. Mes drauge augame su gausėjančiu klientų būriu, nes galime rinkai pasiūlyti itin aukštos kokybės parketlentes, kurias mūsų grupės įmonėje ECOWOOD pradėjome gaminti su naujomis moderniomis staklėmis.

Tai vienas naujausių pastarojo meto investicinių projektų  – kompiuterizuotos automatizuotos staklės, galinčios pasiekti preciziškai tikslų reikiamą kampą. Kaip žinia, parketlenčių kampas gali būti 30°,45°, 90°, priklausomai nuo norimo rašto. Pagaminus „eglutę“ reikiamu preciziškai tiksliu kampu, parketas kvalifikuotų meistrų ir bus suklotas tiksliai ir tolygiu raštu.

Tikslumui pasiekti reikia ne tik įrangos, bet ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Šiuolaikinėje gamykloje kiekvienas darbininkas – technologijas įvaldęs profesionalas. Modernias parketo gamybos stakles aptarnauja vienas operatorius: jis sudeda ruošinius į kasetę ir nustato staklių kompiuteryje gaminamos „eglutės“ parametrus. Toliau viską staklės padaro pačios:pirmasis modulis nupjaunaruošinio galus reikiamu kampu, antrajame modulyje ruošinys stipriai prispaudžiamas keliuose taškuose ir preciziškai tiksliai dvejomis frezomis (abiem iš karto simetriškai) nufrezuoja ruošinio galus, parydamos tikslų kampą ir sujungimus – liežuvėlį ir griovelį.

Klientai renkasi mūsų gaminamą parketą ne tik dėl precizinio tikslumo. Kokybės paslaptis glūdi pačiame inžineriniame gaminyje: parketlentės gali būti trisluoksnės: ąžuolas, fanera, ąžuolas, arba dvisluoksnės: ąžuolas, speciali grindų plokštė Ecoboard ar fanera. Toks gaminys puikiai tinka šildomoms grindims, yra tvirtas, ilgaamžis, o tiksliai pagamintas ir meistriškai suklotas tarnauja ilgai ir ištikimai.

Nestebina augantis parketo eksportas į Baltijos šalis, Rusiją, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Belgiją, Lenkiją. Pastarosios kaimyninės šalies klientai vis labiau atranda ir vertina Lietuvos gamintojo pasiektą kokybę.

 

 

 

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą