Blogas Deko sienos

2023-07-27

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose

Natūralumas – esminis žodis, apibūdinantis šiuo metu augančią interjero kūrimo tendenciją visame pasaulyje. Pavargę nuo kažkada susižavėjimą kėlusių sintetinių medžiagų, žmonės visose gyvenimo srityse gręžiasi į natūralias medžiagas, gaminius, produktus. Nuo rūbų, maisto produktų iki namų aplinkos – visame kame siekiame gamtos prisilietimo, tikrumo, nepakartojamo jausmo, kurį atneša gamtos kūryba.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose
Dizainas: Empro. Dekoratyvinės sienos spalva: 3479, Antique.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės papildo mūsų gaminių asortimentą

Klientai vertina galimybę „Medžio stiliuje” įsigyti esminius interjero gaminius – ąžuolines grindis, duris, laiptus – iš vienų rankų. Kokybiški, individualiai pritaikyti gaminiai, platus spalvų, apdailos būdų pasirinkimas, galimybė derinti atskirų detalių spalvas, formas padeda žmonėms lengvai kurti interjerą, kuriame gera būti, turėti jaukius namus, į kuriuos visada norisi grįžti. Smagu, kad galime pasiūlyti dar vieną įdomų sprendimą, siekiantiems daugiau natūralumo, originalumo interjere – ąžuolines dekoratyvines sieneles.

Kaip ir visus gaminius, dekoratyvines sieneles pritaikome individualizuotiems sprendimams. O klientai gali rinktis iš santykinai į tris grupes suskirstytų gaminių.

Ąžuolo masyvo siena

Unikalus gaminys, kurį galima rasti tik „Medžio stiliuje” – ąžuolo masyvo siena. Ją sudaro trijų skirtingų pločių ir aukščių masyvo lentos, kurios gali būti alyvuotos ar dažytos. Naudojame ekologišką SAICOS alyvą, kuri užtepus ant ąžuolo lentos džiovinama natūraliomis sąlygomis, neskubinant proceso. Taip lenta prisitaiko prie būsimos namų aplinkos klimato. Skirtingo pločio lentas galima itin kūrybiškai dėlioti, kuriant unikalius sienos raštus, kuriuos papildo medienos grožis ir išraiškingumas. Lentos montuojamos LEGO principu: jos sujungiamos viena su kita. Kambario siena yra pilnai uždengiama.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose

Ąžuolo masyvo dekoratyvinės sienelės yra patrauklus interjero dizaino variantas, ypač kai sienelėje galima naudoti įvairaus pločio lentas. Ši dizaino savybė leidžia sukurti išties pritaikomą ir individualizuotą išvaizdą. Derinant skirtingo pločio lentas – nuo siaurų iki plačių – ąžuolinė dekoratyvinė sienelė įgauna unikalų ir dinamišką charakterį. Skirtingo pločio lentos sukuria vizualinį įdomumą ir gylį, suteikdamos erdvei matmenų. Nesvarbu, ar lentos išdėstytos vienodu raštu, ar atsitiktine tvarka, skirtingo pločio lentos suteikia sienai tekstūros ir ritmo pojūtį.

Dekoratyvinė sienelė iš ąžuolo faneruotės tašelių

Šio gaminio išskirtinumas – iki 3000 mm tašelio aukštis. Tai reiškia, kad galima be papildomo pjovimo dėti vientisus tašelius ir taip sukurti vientisą sienos vaizdą. Tašeliai gali būti alyvuojami ekologiška SAICOS alyva arba dažomi, derinant prie bendro interjero vaizdo. Ąžuolo tašelius galima lengvai sumontuoti, todėl juos pavyks sklandžiai integruoti į esamas ar naujas erdves. Dar lengvesnis montavimas ir sutaupytas laikas – juodai dažyta MDF plokštė, ant kurios galima tvirtinti tašelius. Dizaineriai rekomenduoja skirtingus montavimo derinius: tašeliai montuojami be tarpų, paliekant 1:0,5 ir 1:1 tarpus. Viskas iš vienų „Medžio stiliaus” rankų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UAB Medžio stilius (@medziostilius)

Be estetinių privalumų, ąžuolo sienelė suteikia interjerui papildomų funkcijų. Ji veikia kaip apsauginis sluoksnis, apsaugantis sienas nuo nusidėvėjimo, o kartu užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Be to, ąžuolo sienelė gali būti naudojama ir kaip akustinė plokštė, sugerianti ir išsklaidanti garso bangas, kad sukurtų ramesnę ir akustiškai subalansuotą aplinką. Dėl šio papildomo funkcionalumo ąžuolo sienelę iš faneruotės tašelių renkais klientai, kurie siekia patobulinti savo interjero dizainą ir kartu pagerinti bendrą erdvės funkcionalumą ir komfortą.

Dekoratyvinės pertvaros iš stulpelių

Pertvaros stulpeliai yra inžinerinis ąžuolo masyvo gaminys. Ąžuolinėmis pertvaromis galima sugalvoti įdomių ir praktiškų sprendimų: atskirti erdvės dalį tarsi sukuriant atskirą kambarį, pritaikyti kaip dekoraciją papildant kambariniais augalais, panaudoti kaip garso izoliacinę priemonę – fantazijai ribų nėra! Naudojame ąžuolo medieną, todėl inžineriniuose gaminiuose užtikriname konstrukcijos stabilumą ir patvarumą. Pertvaros yra ilgaamžės ir atsparios deformacijai ar susitraukimui. Jas galima suprojektuoti su integruotomis laikymo galimybėmis, pavyzdžiui, lentynomis ar spintelėmis: išnaudosite erdvę ir turėsite patogias mielas vietas daiktams pasidėti. Biurams ar komercinėms patalpoms toks praktiškumas yra dar aktualesnis.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose
Tašelių pertvara. Dizainas: Dizaino virtuvė. Spalva: P-4215, Solid black.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienos išplečia interjero stiliaus ribas

Tradicinis, klasikinis stilius pasižymi šilta ir jaukia atmosfera, natūraliomis medžiagomis ir nostalgija. Šiame stiliuje ąžuolinės dekoratyvinės sienos atlieka pagrindinį vaidmenį kuriant autentišką ir patrauklią erdvę. Sodrūs, žemiški ąžuolo medienos tonai puikiai papildo klasikos temą, įnešdami į patalpas gamtos dvelksmą. Ąžuolo tekstūros ir raštai suteikia sienoms gilumo ir charakterio, sukurdami šiltą ir jaukią atmosferą.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose

Modernus arba šiuolaikinis stilius pasižymi švariomis linijomis, minimalizmu ir elegantiška estetika. Nors iš pirmo žvilgsnio ąžuolo medžio dekoratyvinės sienelės gali atrodyti tradiciškesnės, jas galima sumaniai įkomponuoti į modernius interjerus ir suteikti jiems šilumos bei tekstūros. Natūralus ąžuolo medienos grožis yra ryškus kontrastas švarioms ir paprastoms modernaus dizaino linijoms. Ąžuolines sieneles galima derinti su neutraliomis spalvų paletėmis arba kontrastingais elementais, pavyzdžiui, stiklu, metalu ar betonu, ir taip sukurti vizualiai patrauklią erdvę. Dėl ąžuolo medienos universalumo ją galima demonstruoti įvairiomis formomis, įskaitant horizontaliai ar vertikaliai išdėstytas lentas ar net kaip foną meno kūriniams ar lentynoms. Ąžuolo dekoratyvinės sienelės šiuolaikiniams interjerams suteikia organiško žavesio ir rafinuotumo.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose
Spalva: 3479, Antique.

Art Deco

Art Deco stilius, garsėjantis savo žavinga ir prabangia estetika, puikiai tinka dekoratyvinėms sienoms. Art Deco stiliaus interjeruose ąžuolinės dekoratyvinės sienos suteikia prabangos ir rafinuotumo pojūtį. Sodrūs ir blizgūs ąžuolo medienos tonai gražiai papildo drąsius geometrinius raštus ir prabangias medžiagas, dažnai sutinkamas Art Deco dizaine. Ąžuolo dekoratyvinės sienos yra transformuojantis elementas, akimirksniu pakylėjantis interjerą ir sukuriantis didingumo pojūtį.. Dėl nepriekaištingo mūsų gamintojų iš „Ecowood” meistriškumo ąžuolinės dekoratyvinės sienos tampa išskirtiniu elementu, perteikiančiu epochos esmę ir prisidedančiu prie individualizuotos erdvės išvaizdos.

Art Deco stiliaus interjere dekoratyvines sieneles galima skoningai derinti su ąžuolinėmis durimis, taip sukuriant harmoningą ir darnų dizainą. Natūralaus grožio ir ilgaamžiškumo ąžuolinės durys puikiai papildo dekoratyvines sienas, dar labiau sustiprindamos Art Deco estetiką. Šilti ir prabangūs ąžuolo medienos tonai užtikrina vientisą perėjimą tarp sienų ir durų, sukurdami vientisą ir rafinuotą vaizdą. Ąžuolo medienos dekoratyvinių sienų ir durų derinys art deco stiliaus interjere ne tik padidina bendrą eleganciją, bet ir sukuria erdvės tęstinumo ir pusiausvyros pojūtį.

Ąžuolinės dekoratyvinės sienelės – dar daugiau gamtos namuose
Dizainas: Empro. Dekoratyvinės sienos spalva: 3490, Juodmedis.

Ąžuolo dekoratyvinės sienelės yra laikui nepavaldus ir universalus dizaino elementas. Jos suteikia erdvei šilumos, charakterio ir meistriškumo pojūtį. Nesvarbu, ar jos naudojamos industrinio stiliaus lofte, ar elegantiškame miesto bute, ąžuolo dekoratyvinės sienelės pasižymi unikaliu gebėjimu sklandžiai derėti su skirtingais stiliais, todėl yra geidžiamas pasirinkimas ieškantiems pusiausvyros tarp gamtos ir modernaus dizaino.

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
599 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31. Ribotas kiekis.
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Ąžuolinis 90° parketas 39,90 Eur/m²
Ąžuolinis 90° parketas
35,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Akcija!
Dažyta grindjuostė 3,50 EUR/m
Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Akcija!
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą