Kovo 19 d. kviečiame į susitikimą su futuriste ir tendencijų analitike Victoria Diaz – apie tai, kaip keičiasi durų dizainas ir kokią įtaką jis daro šiuolaikiniam interjerui.
Dinamiškoje paskaitoje apžvelgsime svarbiausias 2026–2030 kryptis: nuo estetikos ir vartotojų lūkesčių iki durų vaidmens skirtingose erdvėse – namuose, viešbučiuose, sveikatingumo ir darbo aplinkose. Kalbėsime, kodėl durys vis dažniau tampa architektūriniu akcentu, formuojančiu erdvės ritmą, proporcijas ir pojūtį.
Taip pat panirsime į tekstūras, spalvas, proporcijas ir techninius sprendimus, o įkvėpimui pasitelksime pasaulinius architektūrinius pavyzdžius bei kitų industrijų įtakas, kurios formuoja naujos kartos durų dizainą.
- Renginio pradžia: 17:30 val.
- Victoria Diaz pristatymas 18:30-19:30 val.
Malonų bendravimą tęsime su vyno taure ir pirmųjų įspūdžių aptarimu.
Savo dalyvavimą patvirtinkite užpildydami registracijos formą.
Jei turite klausimų, prašome susisiekti – [email protected]
Renginys bus fotografuojamas ir (arba) filmuojamas.
Nuotraukos ar vaizdo medžiaga bus skelbiama „Medžio stilius“ socialiniuose tinkluose, internetinėje svetainėje www.medziostilius.lt.