Įmonės naujienos

2020-05-04

Gaminiai iš „Medžio stiliaus“ – naudojant tik žalią lietuvišką energiją

Tvarumas ir atsakingas požiūris į gamtą, jos išteklius yra viena esminių vertybių mūsų kompanijų grupės darbuotojams. Kaip ir bet kurioje kitoje gamybinėje įmonėje, ECOWOOD gamykloje, medžio apdirbimui, grindų, durų, laiptų gamybai sunaudojama daug energijos. Bendromis įmonės ir ES fondų lėšomis buvo pradėtas įgyvendinti ir ambicingas projektas – visą reikiamą energiją pasigaminti iš atsinaujinančių šaltinių, mažinti energetines sąnaudas diegiant atsinaujinančius energijos išteklius. 2020 m. ECOWOOD įrengta ir veiklą pradėjo saulės elektrinė.

Vilkijoje veikiančioje gamykloje buvo įrengta viena iš 20 didžiausių Lietuvoje saulės elektrinių, kurios nominali instaliuota galia yra 800,4 kW. Įrengta po 4000 m² saulės baterijų ant gamyklos stogo ir ant žemės. Kaip sako kompanijos vadovas G. Leliūga, “Pagrindinis tikslas yra sumažinti elektros kaštus, tam panaudojant saulės energiją. Gauname dvigubą efektą: prisidedame prie šiltnamio efektą sukeliančių dujų išsiskyrimo mažinimo, o klientams pasiūlome natūralaus ąžuolo produktus, pagamintus naudojant švarią, žalią lietuvišką energiją”.

Gamykla energijos perteklių parduoda kitiems vartotojams, taip mažinant bendrą priklausomybę nuo taršaus iškastinio kuro.

 

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą