Interjero dizaineriai vertina unikalius gaminius ir modernią gamybą

Visada įdomu ir vertinga bendrauti ir diskutuoti su profesionalais – taip gimsta naujos idėjos, pasitikriname senas ir atrandame, kur galime tobulėti. Prisimename susitikimą su Šiaulių architektais ir interjero dizaineriais. Tikslas buvo supažindinti su ąžuolinių grindų, durų, laiptų gamybos subtilybėmis ir gauti įžvalgų, kas aktualu klientams, ko ieško ir gal neranda užsakovai, įsirengiantys būstus ar biurus. Diskusiją pratęsėme Kaune MEDŽIO STILIAUS salone – profesionalai visada gali patarti, kaip geriausia eksponuoti gaminius ir kurti erdves susitikimams su klientais.

Moderni gamyba

Dalinantis įspūdžiais, svečiai vieningai kalbėjo apie vis modernėjančią gamybą, naujus įrengimus ir šiuolaikines technologijas.

„Buvo labai įdomu stebėti gamybos procesą, kaip ąžuolo ruošinys virsta nuostabiomis ąžuolinėmis grindimis. Tai ilgas ir kruopštus procesas“.

„Techninė dalis įspūdinga. Labai patiko ir tai kad esame ekologiški, saugome gamtą (saulės kolektoriai, atliekų tvarkymas).

„Labai džiugu kad turime Lietuvoje gamintojus kurie gali pasigirti tokia didele naujos įrangos gausa. Inovacijos šiais laikais yra vienas svarbiausių dalykų.

„Buvo labai įdomu, labai sužavėjo modernumas, įrangos įvairovė. Džiaugiuosi, kad yra gamintojų Lietuvoje,kurie yra drąsus ir žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis.

 

Tai tik kelios citatos, bet kiekvienas paskatinimo ir įvertinimo žodis mums labai svarbus, ypač iš kolegų, kurie jau lankėsi prieš porą metų, o dabar stebi progresą.

„Gamykloje buvo prieš porą metų. Matosi gamybos pokyčiai. Atsirado daugiau staklių, kitos technikos.

„Gamykloje esu buvęs. Jaučiasi modernizavimas – atsirado daugiau džiovyklų“.

Įspūdingas salonas Kaune

Kauno salonas taip pat nepaliko abejingų. Jį kūrėme su mintimi, kad kiekvienas atėjęs lankytojas gali greitai, patogiai susipažinti su gaminių ir spalvų įvairove, techniniais parametrais, gauti profesionalią konsultaciją ir, galiausiai, turėti jaukią vietą pokalbiams apie ąžuolą. Mums pavyko parodyti svečiams, kad galima ir verta griauti nusistovėjusius eksponavimo būdus ir drauge „nepaklaidinti“ kliento gausoje ir įvairovėje.

„Labiausiai vertina POŽIŪRĮ Į DIZAINERĮ. Didelį įspūdį paliko noras dizaineriui sukurti erdvę KAUNO salone,kurioje jis gali dirbti. Labai patiko ir personalas – labai draugiški, malonūs ir labai orentuoti į darbą su dizaineriais.

„Didžiausią įspūdį padarė naujasis Kauno salonas. Salono nuotraukas buvau matęs žurnale, bet pamatytas ” gyvai” salonas padarė didelį įspūdį. Puikiai parinkta vieta, moderni architektūra susiliejanti su gamta, parinktos medžiagos parodo rimtą, atsakingą ir subtilų požiūrį. Vidinis erdvių išplanavimas ir didelė bei gausi ekspozicija maloniai nuteikia patogiam darbui su klientais. Atradimas – įvairių spalvų dažytos durys.

„Salono ekspozicija leido naujai  pamatyti spalvas. Naujai suspindėjo Silver Dust spalva suklota didelio formato eglute. Labai subtiliai atrodo Ivory ir naujoji Pearl spalva.  Dideli stendai puikiai parodo lentų dydį, ąžuolo šakų išraiškingumą ir grožį.“

 

Unikalios spalvos

Būtų keista su dizaineriais neaptarti spalvų, atspalvių, derinių su skirtingo rūšingumo mediena. Nuomonių įvairovė tik patvirtino, kad einame teisingu keliu – kuo didesnė spalvų paletė, tuo įdomesnius interjerus gali sukurti dizaineriai, tenkinant pačius subtiliausius bei išrankiausius klientų poreikius. Pasidomėjome, kokia spalva asmeniškai dizaineriams yra mėgiamiausia, įspūdingiausia.

„Pati mėgstamiausia spalva yra RIEŠUTAS. Tai yra nesenstanti klasika, kuri visais laikais turi savo šarmą“.

„Man įspūdinga naujausia spalva E-7605, TABACCO. Ieškau šiuo metu kliento, kuriam šita spalva būtų tobula interjere.

Q-4505, SILVER DUST, tobulai tobula spalvytė!”

„Sau į naujai rengiamus namus išsirinkčiau Silver Dust spalvą.  Šiai spalvai puikiai tinka Rustic šakotumas. Juodi šakų įglaistymai puikiai dera su pilkšva sidabro spalva. Parketas atrodo gyvas ir išraiškingas.

Komanda

Visos viešnagės metu tiek gamykloje ECOWOOD, tiek salone Kaune svečius supo, lydėjo su jais bendravo mūsų žmonės. Patiems mums netikėtai svečiai dalijosi įspūdžiais apie profesionalią, šiltą, šeimą primenančią komandą.

„Labiausiai vertiu  aptarnavimo kokybę, greitumą. Labai pasitiki mumis ir labai myli mus. Smagu, kad gali pasiskambinti ir gauti labai kokybišką bei gerą aptarnavimą.

Matosi gerai organizuotas darbas ir visas gamybinis procesas. Visi dirba savo darbus. “Jaučiasi sklindanti gera energetika, daug šypsenų ir šviesių veidų.”

Labai šiltas Medžio stiliaus kolektyvas. Jaučiasi gerų namų dvasia”. 

Viešnagė baigėsi, visi išsiskirstėme į darbus, bet patirtas bendrystės jausmas liko. Iki naujų susitikimų mūsų gamykloje ir salonuose.

Įspūdžiais dalinosi:

Dizainerė Greta, dizainerė Agnė Petrylienė, dizainerė Justė Porakė, dizaineris Antanas Ruminas (Facebook ), dizainerė Kristina Kaziūnienė

Dizainerė Greta:

– kas padarė didžiausią įspūdį? 

Kadangi esu tiksliukė, labai patiko pati gamyba. Technika paliko tikrai labai didelį įspūdį. Smagu kad galima siūlyti gaminius kurie atitinka aukštus kokybės standartus.Techninė dalis įspūdinga. Labai patiko ir tai kad esame ekologiški, saugome gamtą (saulės kolektoriai, pavojingų atliekų tvarkymas).

– ar radote/turite spalvą, kurią galite vadinti savo mėgiamiausia?

Pati mėgstamiausia spalva yra RIEŠUTAS. Anot Gretos tai yra nesenstanti klasika kuri visais laikais turi savo šarmą.

– bendras įspūdis apie gamybos modernumą?

Labai džiugu kad turime Lietuvoje gamintojus kurie gali pasigirti tokia didele naujos įrangos gausa. Inovacijos šiais laikais yra vienas svarbiausių dalykų. Pamačius mūsų gamybos inovacijas dizainerei pasidarė kur  kas lengviau siūlyti klientams mūsų produkciją. 

– ką labiausiai vertina iš  bendradarbiavimo su Medžio stilium?

Labiausiai vertina POŽIŪRĮ Į DIZAINERĮ. Minėjo kad labai didelį įspūdį paliko mūsų noras dizaineriui sukurti erdvę KAUNO salone kurioje jis gali dirbti pas mus. Labai patiko ir personalas, nes jos akimis esame labai draugiški, malonūs ir labai orentuoti į darbą su dizaineriais.

 

Dizainerė AGNĖ PETRYLIENĖ

– kas padarė didžiausią įspūdį? 

Labiausiai įspūdį daro galutinis produktas, naujienos, spalvinė gama, išskirtinis šukavimas bei sendinti paviršiai.

– ar radote/turite spalvą, kurią galite vadinti savo mėgiamiausia?

Naujausia spalva E-7605, Tabacco. Ieško šiuo metu kliento kuriam šita spalva būtų tobula interjere.

– bendras įspūdis apie gamybos modernumą?

Įspūdis tikrai labai geras, inovacijos, gamybos tobulėjimas yra tikrai labai geras ženklas stipriai ir inovatyviai įmonei. 

Blogas pastebėjimas dėl dažymo cecho. Labai gaila moterų kurios dirba jame, nes tikrai nemanau kad jos ilgai gyvena padirbusios šiame ceche. Jos nuomone ši gamybos dalis turėtų būti atskirta skirtingoje patalpoje.

– ką labiausiai vertina iš  bendradarbiavimo su Medžio stiliumi?

Labiausiai vertina aptarnavimo kokybę, greitumą. Labai pasitiki mumis ir labai myli mus. Smagu kad gali pasiskambinti ir gauti labai kokybišką bei gerą aptarnavimą.

Dizainerė Justė Porakė

– kas padarė didžiausią įspūdį? 

Salonas!!!!! Labai gražus, modernus, stilingas.

– ar radote/turite spalvą, kurią galite vadinti savo mėgiamiausia?

Q– 4505 SILVER DUST, tobulai tobula spalvytė.

– bendras įspūdis apie gamybos modernumą?

Buvo labai įdomu, labai sužavėjo modernumas, įrangos įvairovė. Džiaugiasi kad yra gamintojų Lietuvoje, kurie yra drąsus ir žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis.

– ką labiausiai vertina iš  bendradarbiavimo su Medžio stiliumi?

Labai patinka, kad yra aiški produktų sistemą, spalvų įvairovė, aukštos kokybės garantas.Tiesiog lengva dirbti su Jumis!

Dizainerė Kristina Kaziūnienė

Patiko tiek gamykla, tiek Kauno salonas.  Matosi gerai organizuotas darbas ir visas gamybinis procesas. Visi dirba savo darbus. Jaučiasi sklindanti gera energetika,  daug šypsenų ir šviesių veidų. Gamykloje buvo prieš porą metų. Matosi gamybos pokyčiai. Atsirado daugiau staklių- technikos.

Salono ekspozicija leido naujai  pamatyti spalvas. Naujai suspindėjo Silver Dust spalva suklota didelio formato eglute. Labai subtiliai atrodo Ivory ir naujoji Pearl spalva.  Dideli stendai puikiai parodo lentų dydį, ąžuolo šakų išraiškingumą ir grožį .

Dizaineris Antanas Ruminas (Facebook )

Gamykloje buvo prieš porą metų . Jaučiasi modernizavimas – atsirado daugiau džiovyklų. Didžiausią įspūdį padarė naujasis Kauno salonas. Salono nuotraukas buvo matęs žurnale, bet pamatytas ” gyvai” salonas padarė didelį įspūdį.Puikiai parinkta vieta, moderni architektūrą susiliejanti su gamta, parinktos medžiagos parodo rimtą, atsakingą ir subtilų požiūrį. Vidinis erdvių išplanavimas ir didelė bei gausi ekspozicija maloniai nuteikia patogiam darbui su klientais. Atradimas įvairių spalvų dažytos durys.

 

 

 

 

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
599 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31. Ribotas kiekis.
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Ąžuolinis 90° parketas 39,90 Eur/m²
Ąžuolinis 90° parketas
35,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Akcija!
Dažyta grindjuostė 3,50 EUR/m
Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Akcija!
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą