Įmonės naujienos

2021-12-03

Partneriai iš Estijos: „Maloniai nustebino moderni gamyba ir įspūdingas salonas Kaune“

Kai Estijos klientai nori kokybiškų ąžuolinių grindų ar durų, jie žino, kad geriausia keliauti į „Linconą“, kuri yra mūsų partneris šioje šalyje. Draugystė su kolegomis Estijoje prasidėjo pireš daugiau nei 10 metų, o pastaruoju metu įgauna pagreitį. „Lincona“ – didžiausias grindų dangų prekybos tinklas Estijoje. Grupė vadovų ir prekybos žmonių lankėsi Lietuvoje, Vilkijoje veikiančioje mūsų įmonių grupės gamykloje ECOWOOD, o rimtam pardavėjų pokalbiui susitiko su „Medžio stiliaus“ kolegomis Kauno salone.

Bendra Darbuotojų nuotrauka Kauno Salone

Estijoje mūsų ąžuolo gaminiai yra puikiai žinom ir vertiname dėl savo kokybės, unikalių spalvų, ekologiškų medžiagų naudojamų gamyboje, apskritai, tvaraus ir atsakingo požiūrio į ąžuolo medieną, kaip retą, brangų ir labai ribotą gamtos resursą.

Svečius labiausiai sužavėjo moderni gamyba: inovatyvūs sprendimai, automatizuoti procesai tikslumui pasiekti, nauja įranga ir saulės baterijų parkas – viskas patvirtino, kad esame patikimas partneris.

Nuotrauka iš gamybos Kauno Gamykloje

Susitikime su pardavimų komanda Kauno salone dėmesio centre mūsų nauji gaminiai, naujos unikalios grindų spalvos, nauji durų modeliai su stilingais italų meistrų iš „Olivari“ aksesuarais, laiptų dizaino ir gamybos galimybės. Mes susidomėję vertinome ir analizavome Estijos klientų poreikius, kurie tik patvirtino tendenciją – sąmoningi ir stilių bei kokybę vertinantys žmonės suvokia gamtos vertę būste, renkasi natūralias medžiagas, investuoja į ilgalaikius sprendimus.

Nuotrauka iš salono Kaune

Kolegas iš Estijos sužavėjo mūsų Kauno salonas. Jų naujasis salonas Taline 2020 m. Estijos Architektų sąjungos konkurse pripažintas geriausiu Metų salonu. Tačiau mūsų durų ir grindų ekspozicija įkvėpė estus naujoms idėjoms ir svečiai išvyko su konkrečiais sprendimais ir permainų planais.

Nuotrauka iš salono Kaune2

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą