Įmonės naujienos

2019-10-11

Susitikimas su interjero profesionalais – postūmis ąžuolo gaminių kūrėjams

Reiklūs klientai darniam bendradarbiavimui sujungia interjero dizainerius, architektus ir gamintojus drauge siekti tikslo: rasti naujų kūrybinių sprendimų jaukių namų įrengimui. „Medžio Stiliaus“ Panevėžio salone spalio 9 d. pavakare susirinko visi, kuriuos domina ąžuolo naujienos: nuo grindų ir durų spalvų iki naujos durų apdailos galimybių.

Mūsų gamykloje Ecowood kūrybinis procesas niekada nesustoja. Štai ir pokalbiui Panevėžyje parketlenčių apdaila buvo baigta renginio ryte – svečiai galėjo susipažinti su dar nematytomis naujovėmis. Mums tokie susibūrimai yra itin vertingi ir svarbūs, nes dizaineriai dosniai dalijosi įžvalgomis, kokios vyrauja tendencijos, kokie žmonių lūkesčiai, norai ir pageidavimai. Buvo puiki proga įvertinti ir klientų aptarnavimo kokybę. Panevėžio salono vadovei Indrei sumanumo ir išmonės netrūksta: dizaineriai salone gali programėlių pagalba tiesiogiai bendrauti su klientais, derinti spalvas, kitas detales, pateikti užsakymą, kurį gamintojai pradeda vykdyti.

Taupome laiką, mąstome apie klientų patogumą ir gebame patenkinti išrankiausius skonius. Tęsime susitikimus su dizaineriais ir kituose miestuose, turime naujienų, kurios tikrai sudomins interjero profesionalus.

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą