Blogas Medinės durys

2022-02-02

Ąžuolo masyvo vidaus durys kuria stilių ir augina būsto vertę

Ąžuolas yra nesenstantis ir ąžuolinių durų dizainas visada yra madingas įvairiausių stilių interjeruose. Mūsų platus kokybiškų ąžuolo masyvo vidaus durų asortimentas tinka ir klasikinio stiliaus butui, loftui, erdviam namui ar kotedžui.

Natūralios medienos grožis suteikia namams kokybės ir šilumos, o tai, kad galime lanksčiai derinti vidines duris prie Jūsų bendro interjero stiliaus bei mūsų siūlomos patrauklios kainos yra esminiai privalumai.

Naujų vidaus durų platus modelių ir spalvų pasirinkimas gali tapti rimtu iššūkiu siekiant geriausio rezultato. Norime jums padėti pasirinkti – toliau aptarsime, kokias ąžuolo masyvo vidines duris rasite mūsų kolekcijoje.

 

Skandinaviško stiliaus ąžuolo masyvo durys

Alyvuotos natūralios medienos spalvos ar artimos natūraliai spalvai, taip pat šviesiai dažytos ąžuolo masyvo durys puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjerui. Ryškios vertikalios linijos gali būti papildytos horizontaliomis plokštumomis – filingais, kurie suteikia santūrios dinamikos bendram vaizdui. Skandinaviškam stiliui būdingas asketizmas, paprastumas, jame mažai detalių, todėl šio stiliaus mėgėjus jis žavi laisve, vizualiai švaria erdve. Durys puikiai įsikomponuoja ir papildo natūralaus ąžuolo grožiu, subtilumu. Rankenos ir kitos detalės gali papildyti arba, atvirkščiai, dar labiau išgryninti bendrą vaizdą, paliekant šviesos ir erdvės pojūtį. Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus, siūlome nestandartinio aukščio ir/ar pločio duris. Plati alyvuotų spalvų gama, gali būti dažoma bet kuriomis RAL ar NCS paletės spalvomis.

   

   

Modernaus stiliaus ąžuolo masyvo durys

Vis didesnio populiarumo sulaukiantys durų modeliai, kuriuos išskiria išraiškinga ąžuolo masyvo plokštuma. Alyvuota, subtiliomis, artimomis natūraliai medienai spalvomis dengta plokštuma atskleidžia ąžuolo grožį ir gali tapti gamtos sukurtu paveikslu Jūsų sienoje. Išskirtinumo interjere ieškantiems klientams siūlome frezuotą plokštumą: preciziškai išmaniomis robotizuotomis staklėmis suformuotas vertikalių linijų raštas kuria šviesos žaismą, taip pagyvindamas interjerą netikėtu, kaskart kintančiu vaizdu.  Durys gaminamos pagal individualius išmatavimus, siūlome nestandartinio aukščio ir/ar pločio duris. Galimi įvairūs apdailos būdai. Plati alyvuotų spalvų gama.

 

Klasikinio stiliaus ąžuolo masyvo durys

Klasikinio stiliaus modeliais visada galite pasitikėti. Rekomenduojame interjerams, kurie liudija apie juose gyvenančių žmonių pagarbą tradicijai, patirčiai, geram skoniui ir išraiškos santūrumui. Jei norite ramaus solidumo ir nesiekiate eksperimentuoti – šie modeliai jums tikrai patiks. Platus modelių pasirinkimas. Platus modelių pasirinkimas, alyvuotos arba dažytos bet kuria RAL ar NCS paletės spalva, sodrių, ramių spalvų ąžuolinės durys perteikia medienos grožį, tvirtumą, o individualiai derinamos rankenos ir kitos detalės gali papildyti santūrios prabangos elementais. Klasikinio stiliaus durų ornamentiką sudaro subtiliai suformuotos frezuotos “bangelės”. Durų žavesys slypi saikingose detalėse, kurios liudija kokybę ir nepriekaištingą stiliaus pojūtį. Norintiems žaismingumo siūlome klasikinio stiliaus duris su nedideliais stiklo intarpais – daugiau šviesos žaismingumo, lengvumo jūsų interjere.

   

Flamandiško stiliaus ąžuolo masyvo durys

Itin populiarios Belgijoje, energingai užkariaujančios kitas Europos šalis, šio stiliaus durys pakeri natūralumu ir  tuo pačiu kuria drąsaus, stilingo, nekonvencinio interjero įspūdį. Jos nepalieka nei vieno abejingo, kuris nors kartą praveria šias duris. Galima vadinti „sąmoningu paprastumu“, o savo esme šios durys tik patvirtina vis labiau įsigalintį judėjimą link pabrėžtino natūralumo, tikrumo. Naudojant Select, Nature ar Original rūšingumo, skirtingų pločių lentas įspūdis dar labiau stiprinamas, nes ąžuolo šakotumas virsta privalumu žmonėms, kurie vertina būtent gamtos kuriamą dizainą ir prie jo derina savo gyvenimo ir interjero stilių. Šios durys drąsiems, iššūkius mėgstantiems, ąžuolo natūralumo grožį ir vertę priimantiems žmonėms.

 

Ąžuolo masyvo vidaus duris gaminame pagal individualius matmenis. Taip durys visada bus kokybiškai įrengtos, nereiks papildomų užpildų, bus tvirtos ir tarnaus dešimtmečius.

Durų apdailai naudojame natūralią Saicos (Vokietija) alyvą. Ji giliai įsigeria į medieną, suteikia ilgaamžiškumo, o pasirinktas atspalvis puikiai derės bendrame interjero dizaine. Alyvuotas duris lengva prižiūrėti, jos puikiai atskleidžia medienos natūralumą, išryškina gamtos sukurtus ąžuolo raštus ir rieves. Atskiri durų modeliai gali būti dažomi visomis RAL ar NCS paletės spalvomis.

Platus ir durų aksesuarų pasirinkimas, kurie atlieka ne tik funkciją, bet papildo akcentais, kuriančiais subtilią prabangą, skandinavišką minimalizmą, modernų stilių, flamandišką originalumą ar amžinai populiarią klasiką.

 

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
599 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31. Ribotas kiekis.
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Ąžuolinis 90° parketas 39,90 Eur/m²
Ąžuolinis 90° parketas
35,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Akcija!
Dažyta grindjuostė 3,50 EUR/m
Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Akcija!
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą