Sklaidome kainų mitus: medines grindis galite įsigyti kiekvienas!

Vis daugiau klientų renkasi medines grindis, itin sumanūs – ąžuolines. Tinkamai pasigilinus, kokią vertę žmonėms sukuria natūralaus medžio grindys – nuo palankumo sveikatai iki būsto vertės augimo  griūna paskutiniai mitai, ribojantys pasirinkimą. Pasidalinsime žiniomis, patirtimi ir faktais, kurie atskleis, kodėl pinigų vertę žinantiems žmonėms verta rinktis ąžuolines grindis ir laimėti ilgalaikėje perspektyvoje.

medines grindys 3305
Interjeras: Craft Architects. Grindys: bespalvė alyva, 3305. Rūšingumas: Rustic.

Pradėkime ne nuo grindų lentos, o nuo viso grindų projekto

Dažnai pasitaikanti klaida – kai grindų sprendimas priimamas žiūrint vien tik į kvadrato kainą. Požiūris trumparegiškas, nes pirkėjai ignoruoja kelis labai svarbius veiksnius.

Vienas iš jų – grindų ilgaamžiškumas. Inžinerinių medinių grindų kvadratas būna brangesnis už prastos kokybės laminatą ar vinilą, tačiau gamybos efektyvumo dėka galime pasiūlyti ir super kainą – tik 29,90 Eur kv./m.! Dar daugiau vertės klientams: mokate mažiau, o gaunate ilgaamžį gaminį. Kitaip nei sintetinių gaminių, medinių grindų nereikia keisti kas dešimtmetį. Paklosite ir turėsite visam gyvenimui.

Jaunos šeimos nerimauja, kad namuose auginant vaikus medinės grindys išsiteps ir susibraižys. Tačiau nėra ko bijoti! Kai ištepsite ar subraižysite laminatą, nebeliks kur dėtis, tik kloti naujas grindis. Medį lengva prižiūrėti bei atnaujinti. Jei jis alyvuotas, tada dar paprasčiau – nereikės skusti lako. Galiausiai, jei jau tikrai turėsite keisti, neprivalėsite lupti visų inžinerinių grindų. Galėsite perkloti tik tas lentas, kurios buvo sugadintos.

 

Sklaidome kainų mitus: medines grindis galite įsigyti kiekvienas!
Interjeras: Ekaterina Oleinik. Fotografas: Viktor Kiaulakis. Spalva: Ivory, E-2410. Grindų plotis: 230 mm. Rūšingumas: Nature.

Medinės grindys, ypač, jei viršutinis sluoksnis iš kietmedžio, yra labiausiai būsto vertę auginantis renovacijos projektas. Žiūrėkite į šias lentas ne kaip į vienkartinį pirkinį, o kaip į ilgalaikę investiciją. Toks pratimas tikrai padės apsispręsti: paskaičiuokite, kiek kainuos galimai pigesnių grindų keitimai kas keletą metų palyginus su vienąkart suklotomis medinėmis grindimis, kurias lengva atnaujinti.

Pasvarstykime, ką laimime pasirinkę ąžuolines grindis

Kai medinės grindys lyginamos su kokybiškesnėmis sintetinėmis dangomis – geresniu laminatu ar vinilu – kvadrato kainų skirtumas minimalus. Ypač dabar, kai „Medžio stilius“ gali pasiūlyti itin patrauklų medinių grindų kokybės ir kainos santykį – tik už 29,90 Eur kv./m. Nelieka objektyvių priežasčių, kodėl reikėtų atsisakyti tikro medžio – tvaraus, natūralaus produkto, ant kurio patogu, šilta ir jauku gyventi.

Visgi, egzistuoja ir dar keli paplitę mitai apie medines grindis, dėl kurių kai kurie žmonės neapgalvotai renkasi kloti vinilą, laminatą ar plyteles. Tai – pritaikomumas grindiniam šildymui bei atsparumas drėgmei ar temperatūros pokyčiams.

Sklaidome kainų mitus: medines grindis galite įsigyti kiekvienas!
Interjeras: Blakes London. Įgyvendino: Mascot Bespoke Homes. Nuotrauka: 82 mm photography. Spalva: Q-3409, Skaidriai balta. Parketo raštas: Chevron. Rūšingumas: Rustic.

Svarbu pabrėžti: kokybiškos inžinerinės medinės grindys yra visiškai atsparios temperatūros, drėgmės pokyčiams. Tai įrodyta testais. Pavyzdžiui, „Medžio stiliaus“ dvisluoksnė konstrukcija ant „Ecoboard“ plokštės išlieka nepakitusi net ekstremaliomis sąlygomis:

 • 6 val. panardinus 20 °C temperatūros vandenyje;
 • Tada 48 val. laikant klimato kameroje, kur oro temperatūra 23 °C, o santykinė oro drėgmė 50%;
 • Galiausiai, džiovinant 16 val. 80 °C temperatūroje.

Šie bandymai atlikti prestižiškiausioje medienos gaminių laboratorijoje „EPH-Dresden“ ir šiam gaminiui suteiktas kokybę patvirtinantis sertifikatas.

Jokioje patalpoje, kur gyvena ar dirba žmonės, tokių ekstremalių sąlygų nebus, todėl baimė įsirengti medines grindis net ir tokiose vietose kaip virtuvė ar vonia yra nepagrįsta.

Kitas mitas – mažas pritaikomumas grindiniam šildymui. Juo vadovaudamiesi žmonės iš inercijos vis dar renkasi plyteles. Tačiau tie pirkėjai, kurie atidžiai pasidarė „namų darbus“ žino: kokybiškos inžinerinės lentos idealiai tinka grindiniam šildymui. Pavyzdžiui, mūsų dvisluoksnių grindinių lentų „Ecoboard“ pagrindu šiluminė varža yra 0,11 W/m*K.  Tokios lentos ne tik pralaidžios, bet ir suteikia natūralų komforto jausmą lyginant su plytelėmis ar medžio imitacijomis.

Ąžuolinės grindys – daugiau sveikatos namuose

Ant tikro medžio grindų malonu vaikščioti basomis. Jaučiate natūralų pagrindą.  Be to, ši danga palanki žmogaus sveikatai: mūsų ąžuolinės grindys pagamintos naudojant ekologiškas medžiagas.

Sklaidome kainų mitus: medines grindis galite įsigyti kiekvienas!
Spalva: Riešutas, 3481. Rūšingumas: Rustic Loft.

Vis daugiau imta kalbėti ir rūpintis, kad aplinkoje vengtumėme lakiųjų organinių junginių (LOJ). Tai cheminių medžiagų dalelės, kurios į aplinką patenka su įvairiais sintetiniais gaminiais, ypač tai aktualu, kalbant apie statybos ir interjero įrengimo medžiagas.

Mūsų gamykloje Ecowood visas procesas sukurtas siekiant užtikrinti, jog klientus pasiektų saugios, kokybiškos, žmogaus aplinkai tinkamos ąžuolinės grindys. Konstrukcijoje naudojami klijai be formaldehidų garantuoja, kad šildant į aplinką neišsiskirs toksiškos medžiagos, kenkiančios žmogaus imuninei sistemai, apskritai, sveikatai. Ąžuolinės lentos dengiamos ekologiška SAICOS alyva, kuri džiovinama neskubinant proceso, natūraliomis sąlygomis. Ši Vokietijoje gaminama alyva turi atsakingų institucijų sertifikatus, jog gali būti naudojama vaikų žaislų gamyboje. Tokiu būdu galite būti užtikrinti – mūsų ąžuolinės grindys neturi lakiųjų organinių junginių (anglu klb. VOC-free). Tai reiškia, kad jos puikiai tinka šildomoms grindims, (šiluma skatina lakiųjų junginių išsiskyrimą), turite sveikesnę aplinką, kvėpuojate medžiu, o ne cheminėmis dalelėmis.

Siekiame, kad visi žmonės, kurie planuoja įsirengti saugius namus, patirtų natūralaus medžio gėrį, jaukumą, turėtų sveikatai palankią aplinką, pajaustų naudą ir dėl augančios būsto vertės. Sukauptos patirties, efektyvių ir kaip šveicariškas laikrodis veikiančių gamybos procesų dėka galime pasiūlyti įspūdingą kainos ir kokybės santykį – tik 29,90 Eur kv./m. už natūralaus ąžuolo grindis. Verta pasidomėti ir užsisakyti!

 

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
599 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31. Ribotas kiekis.
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Ąžuolinis 90° parketas 39,90 Eur/m²
Ąžuolinis 90° parketas
35,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Akcija!
Dažyta grindjuostė 3,50 EUR/m
Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Akcija!
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą