UAB "Medžio stilius"
https://medziostilius.lt/themes/parketas/images/main-logo-new.png
+37066081000
Reitingas: 4.8/5 - 34 įvertinimai

Paslaugos: grindų, durų ir laiptų įrengimas

Mūsų klientai visada laimi:

  • “Medžio Stiliaus” salonuose gauna profesionalias konsultacijas, įžvalgas ir patarimus visais ąžuolinių grindų, durų ar laiptų klausimais;
  • iš mūsų gamyklos “Ecowood” klientui laiku atkeliauja kokybiški, tiksliai pagal brėžinius, pageidavimus ir dizainą pagaminti daiktai,
  • mūsų serviso meistrai nepriekaištingai sumontuoja laiptus, pakloja grindis, įstato duris. Aukštą meistriškumą liudija gebėjimas tiksliai atlikti darbus sudėtingoje aplinkoje, pvz. restauruojant būstus senuose pastatuose, naujus elementus sklandžiai techniškai derinant su šimtmečių palikimu.

Patyrę ir patikimi „Medžio stilius“ meistrai sutartu laiku atvyks į Jūsų namus visoje Lietuvoje. Išmatuos, suprojektuos ir profesionaliai įrengs Jūsų svajonių grindis, duris ar laiptus.

Visiems darbams suteikiama garantija. Konsultuojame dėl priežiūros ir eksploatacijos. Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Klientų patogumui “Medžio stiliaus” salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Darbai atliekami visoje Lietuvoje.

17.1. 3305 Bespalve alyva     EMZ 4069 DxO final final       44 1227304068 
     

© Tekstas ir fotografijos: UAB "Medžio stilius" 2013    |    Visi kontaktai    |    Privatumo politika

IDEA – interneto svetainių kūrimas
Susisiekite