Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Ąžuolinės grindys bet kuriai erdvei suteikia šilumos ir elegancijos, tačiau norint išsaugoti ilgaamžį jų grožį rekomenduojama jas tinkamai prižiūrėti ir reguliariai atnaujinti. Akivaizdu, kad ąžuolinei dangai, kaip ir bet kuriam kitam natūraliam paviršiui, reikia dėmesio ir priežiūros, tačiau dažnai sulaukiami klientų komentarai, pastabos, klausimai paskatino pasiūlyti ar priminti kai kuriuos ąžuolinių grindų priežiūros ir atnaujinimo aspektus. Tikimės, kad ąžuolo meistrų patarimai padės išlaikyti grindų natūralų grožį ilgus metus.

Reguliarus valymas – gėris žmonėms ir grindims

Reguliariai šluokite arba siurbkite grindis, kad pašalintumėte dulkes ir nešvarumus. Kad išvengtumėte pažeidimų, naudokite minkštų šerių šluotą arba dulkių siurblį. Prie įėjimų padėkite kilimėlius, kad jie sulaikytų purvą ir drėgmę ir neleistų jiems patekti ant grindų. Natūralus medis nėra atsparus mechaniniams pažeidimams, jei tinkamai jo neapsaugosite. Prie baldų kojų pritvirtinkite veltinio pagalvėles, kad perkeliant ar perstumiant daiktus nesusidarytų įbrėžimų.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Saulės ir vandens poveikis medienai

Įprastai medinės grindys yra jautrios drėgmei. Nedelsdami išvalykite išsiliejusius skysčius ir venkite per didelės drėgmės. Valymui naudokite drėgną (ne šlapią) šluostę, o po valymo leiskite grindims išdžiūti. Mūsų gaminamos ąžuolinės grindys yra ženkliai atsparesnės, nes mes grindlentes dengiame ekologiška SAICOS alyva, kuri džiovinama natūraliomis sąlygomis, nespartinant proceso. Taip alyva gerai įsigeria į medieną, sukuria apsaugą ir alyvuotos grindlentės tampa atsparesnės vandens poveikiui. Mes drąsiai rekomenduojame kloti ąžuolines grindis vonios kambariuose, virtuvėse – galite pasitikėti ąžuolinių alyvuotų grindų ilgaamžiškumu, pakaks įprastos priežiūros be papildomų pastangų.

Saulės spinduliai gali sukelti medienos, kaip ir bet kokio kito natūralaus paviršiaus, blukimą ir spalvos pakitimą. Naudokite žaliuzes, užuolaidas arba kilimėlius, kad sumažintumėte tiesioginių saulės spindulių poveikį. Iš kitos pusės, per daug metų saulės spindulių palikti pėdsakai gali suteikti papildomo žavesio – Jums rinktis.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas
Geriausi grindų vertintojai tie, kurie ant jų praleidžia daugiausiai laiko. Grindų spalva: Pilka Antique, 3479.

Paprastas ir patogus ąžuolinių grindų atnaujinimas – didelis privalumas

Alyvuotas ąžuolines grindis galima lengvai atnaujinti – iš naujo alyvuoti, o tai yra nesudėtingas procesas. Skirtingai nuo lakuotų grindų, kurias gali prireikti visiškai atnaujinti, pakartotinis alyvavimas dažnai yra paprastesnis ir užima mažiau laiko.

Nedidelius įbrėžimus ar nusidėvėjimą dažnai galima ištaisyti nušlifavus ir užtepus alyvos tik ant pažeistos vietos. Jei yra didesnių mechaninių pažeidimų, atnaujinimui naudojamos specialios vaško kaladėlės. Smalsu, kaip atrodo lentos atnaujinimas? Stebėkite – į pagalbą atskuba mūsų meistrai!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UAB Medžio stilius (@medziostilius)

 

Jei norėsite po tam tikro laiko atnaujinti visas grindis, ne tik lokalius įbrėžimus, procesas bus nesudėtingas, greitas ir, svarbiausia, taupantis Jūsų laiką bei pinigus. Mūsų gaminamos ąžuolinės grindlentės yra inžinerinis gaminys, turintis 3,5 mm storio ąžuolinį paviršių. Alyvuotoms grindims prireiks tik lengvo pašiaušimo, o tada švariai išplauti, kad jos būtų paruoštos pakartotiniam alyvavimui. Tuo tarpu lakuotoms grindims dažnai reikia šlifuoti visą paviršių, kad būtų pašalintas esamas lakas, o laminato ar kito sintetinio paviršiaus grindų renovuoti tokiu būdu visai neįmanoma.

Dažnai alyvuotų ąžuolinių grindų atnaujinimas yra lengviau prieinamas „pasidaryk pats“ entuziastams. Tepti alyvą yra gana paprasta ir nebūtinai reikia profesionalių žinių. Tai įgalina visus imtis nedidelių priežiūros ir remonto darbų.

Natūralumas medienoje ir atnaujinimo priemonėse

Laikui bėgant alyvuotos grindys įgauna sodrumo, kuris išryškina jų natūralų grožį. Pakartotinis alyvavimo procesas padeda išlaikyti šią išvaizdą ir netgi gali pagilinti medienos spalvą ir charakterį. Pakartotinio alyvavimo metu naudojami natūralūs aliejai arba vaško pagrindo produktai, kurie paprastai yra saugesni aplinkai ir patalpų oro kokybei, palyginti su tam tikrais lakais, kuriuose gali būti lakiųjų organinių junginių.

Alyvuotos ąžuolinės grindys išlaiko natūralią medienos tekstūrą. Atnaujinimo procese ši ypatybė išsaugoma, užtikrinant, kad grindys ir toliau skleis savo unikalų žavesį. Atnaujinimas yra švelnus procesas, kurio metu daugiausia dėmesio skiriama medienos puoselėjimui.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Efektyvios ir aplinkai draugiškos priežiūros priemonės

Mes naudojame vokiečių gamybos ekologišką SAICOS alyvą. Alyva pagaminta iš natūralių augalinių žaliavų – augalinių vaškų ir aliejų: tai karnaubos ir kandelilos vaškai, sojų, saulėgrąžų ir usnių aliejai, parafino vaškai. Į alyvos sudėtį neįeina biocidų ir konservuojančių medžiagų. Alyva skirta visų rūšių medinėms grindims. Natūraliai apsaugo medį, leidžia jam kvėpuoti ir reguliuoja drėgmę.

Alyva tinka visiems mediniams paviršiams: kietmedžio, daugiasluoksnėms ir faneruotoms grindims, kamštinei dangai, taip pat intensyviai naudojamiems paviršiams, pavyzdžiui, stalams ir darbastaliams. Rekomenduojama alyvuoti vaikiškus žaislus. Idealiai tinka drėgnų patalpų – vonios ir virtuvės – paviršiams. Grindis, padengtas alyva, lengva valyti, prižiūrėti ir atnaujinti.

Ąžuolinių grindų priežiūra ir lengvas atnaujinimas

Kasdienei ąžuolinių grindų priežiūrai yra platus SAICOS priemonių pasirinkimas. Ekologiški koncentruoti valikliai turi vaško, todėl įpylus į vandenį, grindis išvalysite itin švariai bei padengsite plonu vaško dalelių sluoksniu didesniam atsparumui bet kokiems poveikiams.

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
599 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31. Ribotas kiekis.
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Ąžuolinis 90° parketas 39,90 Eur/m²
Ąžuolinis 90° parketas
35,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Akcija!
Dažyta grindjuostė 3,50 EUR/m
Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Akcija!
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą