„Kalnėnų namai” apie atsakingą NT projektų vystymą

Mūsų patirtis bendradarbiaujant su NT vystytojais ilgametė, brandi, kasdien auganti. Vis daugiau NT vystytojų siekia į rinką pateikti būstus, kuriuose kruopščiai apgalvotos ir įgyvendintos interjero idėjos, o klientams belieka pasirinkti baldus, jaukius aksesuarus ir džiaugtis naujais namais. Kaip sako NT rinkos ekspertas Arūnas Adamonis, „Mūsų tikslas projektuoti klientams, kurie supranta, kas tai yra kokybė“.

Aptarkime, kaip ir kodėl verta siekti kokybės bendradarbiaujant su interjero gaminių tiekėjais, tokiais kaip „Medžio stilius“. Taip pat, kokią vertę kokybiška statyba ir įrengimas kuria klientams, būsimiems naujakuriams.

„Kalnėnų namai” apie atsakingą požiūrį į NT projektų vystymą: „pasirinkome tiekėjus su ilgomis garantijomis”

Poreikį kokybiškoms apdailos medžiagoms diktuoja klientas

Vyrauja mitas, kad NT vystytojai stato bei įrengia naudodami pigesnes, atitinkamai, mažiau kokybiškas medžiagas, priemones, vidinės infrastruktūros – šildymo, vandentiekio – įrenginius. Reiklus vartotojas šiandien keičia elgseną: renkantis būstą prioritetu tampa vieta ir namo statybos bei įrengimo kokybė, o ne kvadrato kaina. Taip atsakingi NT vystytojai, kurie nori sėkmės rinkoje, prisitaiko prie naujų, augančių poreikių, renkasi patikimus, ilgaamžius sprendimus. Klientai, kurie renkasi antrą ar trečią būstą, turi patirties ir nusivylimo, kai durys tampa nesandarios, braižosi grindys, ypač dangos, kurių neįmanoma renovuoti, veriasi kitos problemos. NT vystytojo ir interjero produktų gamintojo partnerystė klientams atneša geidžiamą rezultatą.

Puikus pokyčio pavyzdys „Kalnėnų namai“, kur taikomas skandinaviškas principas „žmonės gauna pilną, kokybišką įrengimą“. Kaip sako A. Adamonis, „Mes nedėjome laminato, vinilo, virtuvėje lietuviams būdingų plytelių. Mes pasirinkome gerus tiekėjus, su geromis ilgomis garantijomis, kurias gauna būtent mūsų klientas“.

Taip naujuose namuose suklotas ir klientų laukia ąžuolinis parketas. Šis sprendimas pasirinktas dėl mūsų, lietuvių, meilės medžiui, noro pajausti gamtos natūralumą namuose, dėl ąžuolinio parketo kokybės, ilgaamžiškumo ir tuo pačiu patogios priežiūros. Ąžuolo statomuose namuose yra ir daugiau: ąžuoliniai laiptai, ąžuolinės vidaus durys. Juk name viskas turi derėti – kokybiška statyba, užtikrintai veikiantys įrenginiai, kokybiškos, ilgaamžės medžiagos interjere. Viskas sutelpa į racionaliai pagrįstą vystytojų siekį investuoti ir pateikti reikliai rinkai išlauktą produktą.

„Kalnėnų namai“ – investicija į ilgaamžiškumą

Natūralumas, ekologiškumas, tvarumas taip pat svarbūs faktoriai, auginantys vertę, kurios tikisi ir už kurią linkę mokėti šiuolaikiniai klientai. Ąžuolas puikiai tenkina poreikius, o mūsų ekologiška SAICOS alyva dengtos grindys sukuria dar vieną svarbią galimybę – atnaujinimą. Apie tai mąsto A. Adamonis, „Po 5, 7 metų, kaip rodo statistika, žmonės linkę būstą atsinaujinti. Laminatą, kuris jautresnis drėgmei, greičiau braižosi, turės klientai tiesiog išimti ir keisti nauju. O ąžuolines grindis gyventojai lengvai atnaujins, net gi galės koreguoti spalvą, nekeisdami grindų. Toks patvarus sprendimas – didelė vertė mūsų klientams“. Atsparumas drėgmei, paprastiems įbrėžimams, ilgas tarnavimo laikas, pritaikymas grindiniam šildymui, lengva priežiūra ir atnaujinimas, viskas lėmė, kad naujų namų įrengimui buvo pasirinkti ąžuoliniai gaminiai.

Tas pats pasakytina ir apie  ąžuolines duris bei laiptus. Interjero įrengime ąžuoliniai gaminiai atlieka ne tik stiliaus funkciją – vieninga natūrali medžiaga, spalvų harmonija – bet ir akivaizdžią funkcinę naudą. Sandarios, ilgaamžės durys tarnaus patikimai, užtikrins garso, šilumos sandarumą, jas lengva prižiūrėti, atnaujinti. Durys gaminamos individualiai pritaikant prie angos, tai reiškia, kad jų įstatymas bei visos detalės tenkins aukščiausius kokybės reikalavimus. Laiptai – dar sudėtingesnė konstrukcija, kuri projektuojama ir gaminama tiksliai kiekvienam objektui. Kompromisų su kokybe negali būti, juolabiau, kad „Medžio stiliaus“ gebėjimas užsakymą atlikti tiksliai laiku, pateikti interjero įrengimui viską iš vienų rankų yra efektyvus sprendimas kiekvienam NT vystytojui.

„Medžio stilius“ – patikimas partneris

NT plėtotojai pripažįsta, kad natūrali mediena didina bendrą nekilnojamojo turto vertę. Medinės grindys spinduliuoja nesenstančiu ir rafinuotu žavesiu, kuris patrauklus daugeliui potencialių pirkėjų. Ąžuolinės vidaus durys, laiptai papildo natūralumo ir gamtos jausmą kiekviename būste, natūralios medienos šiluma ir autentiškumas sukuria prabangos ir komforto pojūtį, paversdami nekilnojamąjį turtą geidžiama gyvenamąja erdve.

Natūralios medienos tvarumas atitinka didėjantį visuomenės sąmoningumą ir pirmenybę ekologiškoms statybinėms medžiagoms. NT plėtotojai vis dažniau renkasi tiekėjus, kurie tiekia medieną iš atsakingai tvarkomų miškų, taip parodydami įsipareigojimą laikytis ekologiškai sąmoningos statybos praktikos. Mūsų FSC sertifikatas sustiprina bendradarbiavimą su atsakingais NT vystytojais.

Su mūsų ąžuolo grindimis, durimis ir laiptais kiekvienas NT vystytojas sukurs gyvenamąją aplinką, kurią žmonės galėtų iš tiesų vadinti namais.

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
Ąžuolinės grindinės lentos 29,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
599 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31. Ribotas kiekis.
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.

Populiariausia grindinė lenta

Akcija!
Ąžuolinis 90° parketas 39,90 Eur/m²
Ąžuolinis 90° parketas
35,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Akcija!
Dažyta grindjuostė 3,50 EUR/m
Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Akcija!
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą