Blogas

2021-06-01

Ąžuolo šiluma kuria jaukų būstą pajūryje

Vienos didžiausių šalyje NT plėtros bendrovės „Realco“ Šventojoje vystomame apartamentų komplekse „Šventosios vartai“ įrengtas pirmas šalyje pavyzdinis būstas vien iš lietuviškų gaminių. Unikalus projektas parodė: išskirtinį ir funkcionalų būstą galima įsirengti per keletą mėnesių ir pasitelkiant tik vietoje pagamintą produkciją. Džiaugiamės, kad visame komplekse suklotos ąžuolinės grindys, įstatytos ąžuolinės durys, įrengti laiptai, panaudotos grindjuostės, net ąžuolinės palangės specialiai gamintos šiam projektui, kurios sustiprina  bendrą natūralų interjero vaizdą. Kokybišką įrengimą užtikrino mūsų meistrų komanda.

Aukšta Lietuvos kūrėjų gaminių kokybė, stilingos meninės idėjos

Bendrovės generalinio direktoriaus Juliaus Dovidonio teigimu, toks sprendimas pasirinktas siekiant pristatyti Lietuvos gyventojams mūsų šalies kūrėjų produkciją ir parodyti, kad funkcionalumu ir kokybe ji nenusileidžia užsienio gamintojų darbams. Nenuostabu, kad šis būstas tapo konkurso ,,Metų interjeras/Auksinė paletė ’20“ nugalėtoju ,,Tautos interjero“ nominacijoje, bei gavo apdovanojimą už lietuviško dizaino propagavimą.

Modernumo ir tradicijų sinergija

Ąžuolas interjere – idealus pasirinkimas mėgstantiems išskirtinumą, kokybę, gamtos spalvas. Modernumo ir tradicijų sinergija, kai bendrą vaizdą ir nepakartojamą įspūdį kuria šiuolaikiškos formos ir technologijos bei nuo senų laikų Lietuvoje naudojamos natūralios medžiagos, tokios kaip medis, keramika ar linas. Projekte naudojama bespalvė alyva (3305) ir subtilioji pilka Graphite (3477), durys ir prie jų derintos grindjuostės dažytos RAL 9003.

 

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą