Blogas

2022-07-18

Darbas su interjero dizaineriais bei architektais įpareigoja tobulėti

Medienos gaminys – grindys, durys, laiptai – nueina ilgą kelią iki jaukaus interjero, kuriame gera dirbti ir gyventi. Šioje kelionėje svarbi gamintojo ir pardavėjo bei interjero dizainerio, architekto bendrystė. „Medžio stilius“ – gerai žinomas ąžuolinių grindų, durų ir laiptų rinkos dalyvis, per daugiau nei 20 veiklos metų atnešęs inovacijų, idėjų ir sukūręs kokybės gaminių, klientų aptarnavimo ir bendradarbiavimo su interjerų kūrėjais standartą.

Kompanija išsiskiria labai aiškiai: tik ąžuolo gaminiai ir individualus užsakymas. Gamyba orientuota ne į prekybos vietų lentynas, bet į konkretų žmogų, jo siekį sukurti individualius namus, jaukią aplinką, kuri unikaliai atspindėtų kliento asmenybę, gyvenimo būdą, požiūrį į aplinką, gaminio ilgaamžiškumą, natūralumą. Tai kūryba, kurioje svarbus – dizainerio vaidmuo: nuo idėjos iki techninių detalių ir ypatumų.

EMPRO interjero dizainas, autorė Eliza Šubert
EMPRO interjeras

Klaipėdoje gyvena ir kuria interjero dizainerė Eliza Šubert. Ji mielai sutiko pasidalinti įspūdžiais, kodėl taip dažnai savo įspūdingiems interjerams renkasi medį, ypač ąžuolą, kaip sekasi bendradarbiauti su „Medžio stiliaus“ kolegomis.

Kaip sako Eliza, „Aš labai myliu medį. Jis man yra interjero medžiaga, kuri jungia praeitį ir ateitį. Medžio gaminiai saugo savyje istoriją ir naujuose projektuose pavirsta vis naujais spalviniais ir formų deriniais. Dažnai mėgstu sakyti, kad ąžuolinėms grindims nereikia niekuo apsimetinėti. Jos neslepia savo savybių, nemeluoja apie galimybes ir žada tiek, kiek gali duoti. Medis gražiai sensta ir jo atnaujinimo galimybės yra beveik beribės. Man labai svarbu, kad medžiaga būtų tvirta ir graži, natūrali ir net kiek paveikiama aplinkos. Tai reiškia, kad ji tikra, ir man ji nuostabi savo netobulume“.

Dizaineris padeda klientui pasiekti tai, apie ką žmogus svajoja. Dažnas klientas įvardija, jog turi būti gražu, patogu, derėti spalvos, nori modernaus ar klasikinio interjero, ir tik dizaineris svajones gali paversti konkrečiu pasiūlymu, projektu kuriam įgyvendinti reikia gamintojo. Kaip sako dizainerė Eliza Šubert, „projekto individualumas ne visuomet būna į nieką nepanaši idėja. Tai sumanymas, kuriam reikia ypatingo dėmesio ir įgyvendintojų profesionalumo. Reikalingi tikslūs ir apgalvoti skaičiavimai, detalių paruošimas pagal pateiktą užduotį su gerai apgalvotomis techninėmis savybėmis. Gerai, kai nereikia atsisakyti idėjos dėl to, kad jos negalima įgyvendinti. Detaliai aptarus ir apgalvojus, viskas pagaminama taip, kaip norima ir kaip turi būti“.

Interjero dizainas, Medžio stiliaus parketas
Dizaineriai: Antanas Ruminas ir Edita Visockienė. Foto: Gintaras Miltenis. Spalva: T-2895, Chiana

„Medžio stilius“ prekiauja  ąžuolinėmis grindimis, ąžuolo masyvo durimis, laiptais, kurie gaminami įmonių grupei priklausančioje „Ecowood“ gamykloje. Vieninga komanda – vieningas kokybės, procesų valdymo, visos tiekimo grandinės sklandumo standartas bei principai. Naujai įdiegta įranga leidžia itin tiksliai gaminti „eglutės“ rašto parketlentes – ko gero tiksliausias kampas tarp visų gamintojų rinkoje. Pločių ar ilgių pasirinkimas, daugiau nei 50 spalvų paletė, paviršiaus apdirbimo pasirinkimas – visos galimybės kurti ir įgyvendinti reikliausių klientų pageidavimus ir dizainerio sumanymus. Individualiai gaminamos durys ir jų modeliai išsiskiria tikslumu, o aksesuarų pasirinkimas leidžia derinti ir kurti nuotaiką bet kokiame interjere. Robotizuotos laiptų gamybos staklės pasiekia tikslumą net pačiame įmantriausiame projekte.

Klientai tikisi greito rezultato, o susidūrę su ilgais terminais ne vienas, mažiau susipažinęs su interjero įrengimu, nusivilia. Laikas ir efektyvumas tampa privalomu veiksniu, sutelkiančiu gamintojų ir dizainerį bendroms pastangoms per įmanomai trumpą laiką pasiekti geidžiamą rezultatą. „Medžio stiliaus“ komanda didžiuojasi, kad sugeba  pasiūlyti viską „iš vienų rankų“. Ir, ko gero, per trumpiausią Lietuvoje užsakymo atlikimo laiką. Patogu, taupomas laikas, darniai visa komanda koordinuoja veiksmus, glaudžiai dirbdama su dizaineriu viso proceso metu.

Tą pastebi ir dizainerė Eliza Šubert, „didžiulis privalumas kai gali bendrauti su viena kompanija dėl skirtingų gaminių. Ir tai ne vien to paties atspalvio grindys, laiptai ir durys. Tai yra suderintas darbas ir beveik visų svarbiausių interjero dalių gaminimas ir įrengimas vienoje vietoje. Medžio atspalvius galima rinktis vienodus, galima skirtingus, priklausomai nuo interjero koncepcijos. Bet rinktis ir gauti visas šias pozicijas iš vienos vietos mums didelis privalumas. Tai yra produktyvus darbas ir geros emocijos bendraujant su patikrintais žmonėmis“. Patyrusių profesionalų komanda paklos grindis, įstatys duris ar įrengs laiptus. Tai dar viena vertė dizaineriui ir klientui. Suteikiamos gamintojo garantijos tik patvirtina, jog ąžuolo mediena, aukšta gamybos kokybė ir įrengimas kuria ilgalaikį rezultatą.

Medžio stiliaus salono Klaipėdoje interjero dizainas
Medžio stiliaus“ salonas Klaipėdoje. Foto: Norbert Tukaj
Medžio stiliaus salono Kaune interjero dizainas
„Medžio stilius“ salonas Kaune. Foto: Norbet Tukaj

Vienas po kito duris atvėrė naujos koncepcijos „Medžio stiliaus“ salonai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Inovatyvios eskpozicijos tikslas – patogi erdvė ne tik susipažinti su ąžuolinėmis grindimis, durimis, laiptais, įvairiais aksesuarais, profesionaliomis medienos priežiūros priemonėmis, bet ir atverti galimybes dizaineriams dirbti, kviesti klientus, padėti jiems rinktis spalvas, paviršiaus apdirbimą, plačiai matyti būsimo interjero vaizdą. Pajausti, paliesti, įvertinti spalvų ir atspalvių galimybes natūralioje šviesoje – tai reiškia daryti tinkamą ir geidžiamą sprendimą. Klaipėdos dizainerė Eliza yra dažna viešnia naujame „Medžio stiliaus“ salone, nes, kaip ji pati sako, „labai džiaugiuosi galėdama užsakovams parodyti didesnį medžiagos pavyzdį, išklotą didesnį plotą ir rašto ypatumus. Nemažiau svarbu yra ir pati atmosfera. Kai esi  gerai apgalvotoje erdvėje, kur gali atokiau nuo lankytojų aptarti viską su užsakovu, arba, prireikus, apžiūrėti medžiagą prie natūralios šviesos arba ryškioje dirbtinėje šviesoje, jautiesi komfortiškai. Nuostabu kad naujuose salonuose turime galimybę parodyti savo užsakovams visą siūlomos ąžuolo medienos ir gaminių grožį ir didybę“.

Ąžuolas – natūrali medžiaga, kurianti interjero unikalumą, atnešanti šilumą ir jaukumą į būstą. Kaip mediena „elgsis“ įrengus interjerą, priklauso nuo gamintojo ir gebėjimo užtikrinti kokybę viso proceso metu: nuo medienos paruošimo gamybai, medžiagų naudojimo, apdailos priemonių. „Medžio stilius“ tai užtikrina, pateikdamas didelį spalvų, tonų, modelių ir galimybių pasirinkimą. Įvairovė leidžia kaskart išgauti vis naują efektą, tuo pačiu, tai yra tas pats natūralus medis, jaukus ir suteikiantis vizualų pasitenkinimą.

Šis straipsnis pirmąkart publikuotas žurnale „Statyba ir architektūra“ 2022 birželio-liepos numeryje. 

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
499 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Nemokama konsultacija
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje

Ąžuolinės grindinės lentos 49,90 Eur/m²
 • Select rūšies grindinės lentos
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Sertifikuota kokybė: atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

>Select rūšies grindinės lentos

Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
 • Populiariausios grindinės lentos
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Sertifikuota kokybė: atsparumas drėgmei, tinka grindiniam šildymui

Populiariausia grindinė lenta

Ąžuolinės grindinės lentos 39,90 Eur/m²
 • Puikiai tinka šildomoms grindims
 • Gaminame Lietuvoje, Ecowood medžio apdirbimo gamykloje Vilkijoje
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • EPH Dresden laboratorijoje sertifikuota kokybė

Populiariausia grindinė lenta

Ąžuolinis 90° parketas
39,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas

Ąžuolinis 45° Chevron parketas
64,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Platus paviršiaus spalvų pasirinkimas
 • Gaminame Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Nemokama konsultacija
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Puikiai tinka šildomoms grindims

Dažyta grindjuostė
3,50 EUR/m
 • 100% pagaminta Lietuvoje Ecowood gamykloje Vilkijoje
 • Suteikiame kokybės garantiją
 • Viršus: Impregnuotas popierius, lygus
 • Pagrindas: Drėgmei atsparus MDF
 • Aukštis 68 mm
 • Storis 12 mm

Suteikiame kokybės garantiją

Olivari Lotus vidaus durų rankena 89 Eur / kompl.
 • Italų gamintojo Olivari vidaus durų rankenos komplektas
 • Lotus modelio dizaineris – Javier Lopez
 • Itin aukštas kainos – kokybės koeficientas, jūsų investicija į augančią būsto vertę

Populiariausia Olivari vidaus durų rankena

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

  Susisiekite!

  Skambinkite +370 660 81000

   Susisiekite!

   Skambinkite +370 660 81000

    Atsisiųsti katalogą