Blogas

2021-11-15

Naujiena: ORIGINAL rūšingumo mediena specialiai parketui

Kūryba ir inovacijos – mūsų kasdienis darbas. Pasitelkę mūsų gamyklos ECOWOOD ąžuolo ekspertus ir patyrusius interjero dizainerius atrinkome specialiai parketui tinkamą medienos rūšį, kurią pavadinome ORIGINAL.

Nereikia vertėjų, jog suprastumėme, kad ORIGINAL – tai unikalus požiūris į parketą, klojamą įprasta eglute mums pažįstamais raštais „Herringbone“ arba „Chevron“ 

Parketas yra nesenstanti klasika, tokios grindys namų interjerui suteikia dinamikos, besimainančių medienos raštų gyvumo, o tai liudija natūralumą, tikro gamtos kūrinio žavesį.

Kas apibūdina ORIGINAL?

Ąžuolo parketo lentoms būdingas nuosaikus šakotumas, natūralūs medienos spalviniai skirtumai, nėra baltalo. Tokios lentos turi ryškesnį medienos raštą su neribojamomis sveikomis, gyvomis šakomis ir ribotą kiekį smulkių ir didesnių glaistytų šakų skaičių  – taip pabrėžiamas ąžuolo medienos natūralumas. Šis ąžuolinis parketas ir pakankamai išraiškingas, ir turi santūrumo, todėl puikiai dera su įvairiais interjero sprendimais.

Rekomenduojame spalvas, kurios padės pamatyti ir įvertinti ORIGINAL galimybes bet kokiame interjere, bet drąsiai rinkitės iš plačios mūsų spalvų paletės:

Pilka Graphite (3477)

 

 

 

 

 

 

 

Bespalvė alyva (3305)

 

 

 

 

 

 

 

 

Riešutas (3481)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivory (E-2410)

 

 

 

 

 

 

 

 

Ieškantiems parketo išskirtinumo – mūsų gaminama „eglutė“ yra unikali, sukurta konsultuojantis su interjero ekspertais, pripažinta stiliaus gurmanų. Vargu, ar rasite šį vaizdą ir kokybę už tokią palankią kainą – pasidomėkite! 

 

 

 

 

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą