Atgal

Renkamės ąžuolines duris: kas svarbu?

Data 2021-08-10
Kategorija Blogas

Ąžuolinės durys – vienas tokių interjero elementų, kuriuos drąsiai galime vadinti klasika. Be prabangos ir estetikos įspūdžio, ši svarbi namų detalė užtikrina kokybę bei saugumą. Verta nepamiršti, kad iš ąžuolo pagamintos durys taip pat yra puiki investicija dėl savo ilgaamžiškumo. Tačiau į ką tiksliai verta atkreipti dėmesį, renkantis šią prekę?

Stilius. Ąžuolinių durų pasirinkimas yra išties didelis. Taigi, greičiausiai jų spalvas bei raštus derinsite prie visų interjero detalių – taip sukuriama harmonija, darna. Kita vertus, nemažai kas priklauso nuo sukurtos interjero idėjos: galbūt kaip tik norisi įdomaus akcento? „Medžio stiliaus” siūlomame ąžuolinių durų asortimente rasite daugybę natūralių, tačiau ir išskirtinumą sukuriančių atspalvių. Be to, vis labiau populiarėja dažytos ąžuolinės durys: jas nesunku priderinti prie baldų, sienų ar grindų, o taip pat ir sukurti skoningą kontrastą, paversiantį interjerą išties išskirtiniu. Dažant ąžuolines duris, išryškinama medienos struktūra, tačiau neretu atveju tai padeda išgauti ypatingą efektą.

 

Detalės. Ne ką mažiau už durų medžiagą svarbios ir jų detalės, aksesuarai. Pavyzdžiui, rankena gali tapti ne tik funkcionaliu, tarsi savaime suprantamu elementu, bet ir įdomia detale, puikiai papuošiančia bendrą interjerą. Kokybė bei ilgaamžiškumas – taip pat svarbūs aspektai renkantis durų rankeną, tad šiuo atveju puikus pasirinkimas yra italų įmonės „Olivari“ produkcija, kuriai suteikiama kelių dešimtmečių garantija. Minimalistiniu, tačiau išskirtiniu dizainu garsėjantis prekės ženklas yra oficialus „Medžio stiliaus” partneris. Kokios tendencijos vyrauja šiuo metu, derinant duris bei rankenas? Populiaru kontrastai (pavyzdžiui, tamsios rankenos derinamos su šviesiomis durimis ar atvirkščiai), taip pat niekada neprašausite su klasikinių spalvų derinimu. Mūsų konsultantai mielai pagelbės išsirinkti priimtiniausią variantą.

 

Individualumas. Kiekvienam interjerui būdingos tam tikros detalės, o jų savininkų poreikiai taip pat skiriasi. „Medžio stilius” yra būtent apie tai – kiekvienos durys gaminamos pagal individualų užsakymą. Profesionalūs meistrai ne tik padės išmatuoti durims skirtą angą, tačiau ir patars dėl tinkamiausių durų detalių, funkcionalumo. Kaip viena esminių interjero detalių, durys aplinką gali paversti išties unikalia – tad išskirtinis dėmesys joms yra būtinas. ( Durų angą galite išsimatuoti ir jūs)

Naujiena norintiems dažytų ąžuolinių durų! Jums patiks dar trys nauji balti atspalviai už standartinę kainą. Daug dirbame su interjero dizaineriais, kurių įžvalgos padeda kurti ir tobulinti gaminius. Plečiame Jūsų galimybes išsirinkti ir derinti ąžuolines masyvo duris su bendra interjero idėja: mūsų standartinių spalvų kolekciją sudaro net keturios spalvos – nuo akinamai baltos iki subtiliai pilkos! Dar daugiau, šiuo metu turime specialų dažytų durų kainos pasiūlymą. (Nuoroda į akciją ) Pasidomėkite ir nedelskite, gaminių kiekis ribotas.Kai kiti pardavėjai susiduria su gamintojų patiriamu kokybiškos medienos stygiumi rinkoje, mes turime esminę privilegiją – esame ECOWOOD grupės dalis, todėl visi užsakymai pas Jus atkeliauja tiesiai iš gamintojo.