Blogas

2021-06-15

Žygiuojame pėsčiomis po Lietuvą ir auginame simbolinį mišką

Ar žinojote, kad vidutiniškai vieno automobilio nuvažiuotas kilometras palieka 180 g CO2 pėdsaką? Tokią CO2 emisiją sugeria 5 medžiai per 24 valandas. Jeigu kilometrą arba 1400 žingsnių nueisime pėsčiomis, tai prilygs 5 virtualiems medžiams. Kodėl nepasodinus virtualaus miško? ECOWOOD įmonių grupės žmonių raginti nereikia – iššūkis nueiti beveik 6 milijonus žingsnių ir taip „užauginti“ 21 000 virtualių medžių priimtas!

Bet kokią užduotį atlikti ir tikslą pasiekti lengviau, jei dirbame darnioje komandoje. Veikti išvien mokame kasdieniniame darbe, o šiam kilniam tikslui puiki kolegų nuotaika ir palaikymas, vienijanti idėja ir tiesiog geras jausmas būti kartu yra tai, kas „veža“ ir kuria ypatingą vieningumo jausmą.

Žygiuosime visą mėnesį, o pirmos savaitės iniciatyva skaičiuoti žingsnius ir auginti mišką vainikavome birželio 12 d. šeštadienį, kai net 17 komandų iš įvairių kompanijos padalinių susibūrė 15 km žygiui po Aukštadvario, Trakų raj., apylinkes: pro Verknės senvagės šaltinį, Pilaitės piliakalnį, per Meilės tiltą, Albinavos įgriuvą iki Velnio duobės – mūsų žygio pagrindinio taško. Net gardi ant laužo gaminta paella nesuteikė tiek džiaugsmo, kiek pasiektas rezultatas – drauge nuėjome per 5 milijonus žingsnių ir jau turime net 18 811 medžių!

Žygiuosime toliau, neabejojame, kad 21 000 medžių užauginsime greičiau, nei planavome. Taip pat žinome, kad su šia komanda galime pasiekti bet kokias aukštumas.

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą