Atgal

Ąžuolas: kai susitinka klasika ir inovatyvumas

Data 2021-04-26
Kategorija Blogas

Ąžuoliniai gaminiai jau daugybę sezonų išlieka populiaria tendencija interjere: grindų danga, durys ar laiptai iš šio medžio ne tik sukuria prabangos įspūdį, tačiau ir yra tvarūs, ilgaamžiai. Taigi, pasirinkdami ąžuolą bet kokios paskirties būsto interjerui, tikrai neprašausite, kadangi ši medžiaga puikiai tarnaus anaiptol ne vienerius metus bei atrodys subtiliai ir stilingai.

Be estetinio įspūdžio ir ilgaamžiškumo, ąžuolas suteikia saugumą bei komfortą. Visų pirma, tai yra tvirtas ir patikimas šilumos laidininkas, tinkamas ir šildomoms grindims, efektyvesnis lyginant su kitos rūšies mediena. Kelių sluoksnių ąžuolinės lentos tampa kokybiška grindų danga bet kokiose patalpose ir bet kuriuo metų laiku. Na, o ąžuolinės durys – puiki investicija, dėl savo tvirtumo padedanti izoliuojanti garsą.

Dizainėrė: Laura Giržadė ,,Soft decor“; Fotografas: Leonas Garbačauskas

Į ką interjero dizaino specialistai turėtų atkreipti dėmesį šį sezoną? Karaliauja natūralumas, todėl medžio detalės tampa vienu pagrindinių pasirinkimų. Taip pat verta atkreipti dėmesį į šviesias spalvas, rustic stilių. Vis labiau populiarėja netipiški, tačiau natūralių tonų gamą atitinkantys atspalviai: pilkšvos, baltų atspalvių ar net juodos grindys suteiks interjerui originalumo, tačiau kartu nesukurs perdėto eklektiškumo įspūdžio.

Dizainerė: Simona Vilutė; Fotografas: N.Tukaj

Bendrovė „Medžio stilius” jau 20 metų remiasi pagarbos medžiui principu, prasidedančiu nuo žaliavos atrinkimo ir besitęsiančiu viso gamybos proceso metu. Klientams siūlomas itin platus produkcijos asortimentas: čia rasite ne tik stilingų klojimo raštų bei atspalvių įvairovę, bet ir daugybę skirtingų ąžuolo rūšių, padedančių sukurti išskirtinius bei laikui nepavaldžius interjerus. Prekės ženklas taip pat dirba su garsiais užsienio dizaineriais, kuriančiais kolekcijas, skirtas tik „Medžio stiliaus” klientams.

Fotografas: N.Tukaj

Interjero dizaineriams suteikiama galimybė užsakyti visą ąžuolo produkciją (grindis, laiptus, duris, apdailos detales) iš vieno gamintojo, taip sutaupant laiko ir idealiai suderinant kiekvieną smulkmeną. Profesionalus įrengimas, montavimas yra svarbi paslauga: mūsų komandos patirtis bei meistriškumas užtikrina kokybę visame procese, tiksliai ir teisingai paklotos grindys, sumontuoti laiptai ar įstatytos durys tarnaus ilgai, turės puikų estetinį vaizdą, nekels rūpesčių naudojant.

Dizainėrė: M. Noreikienė

Kiekvienas užsakymas yra gaminamas individualiai, užtikrinant unikalų namų stilių. Kliento patogumas, profesionalus įrengimas bei montavimas – „Medžio stiliaus” prioritetai, tad siūloma ir patogi erdvė pačiame interjero salone, kurioje paprasta konsultuoti, rinktis bei derinti išskirtinę ąžuolinę produkciją kiekvienam namų kampeliui. Taip užtikrinamas aukščiausios kokybės garantijos suteikimas.

 

Susisiekite su mumis jau šiandien – kurkime išskirtinius namus drauge!