Blogas

2021-12-06

Drauge su NT vystytojais kuriame vertę klientams

Ar ąžuolo gaminiai interjere padeda laimėti tautos ir reiklios komisijos pripažinimą? Mes manome, kad taip, kaip nedaloma bendros idėjos ir kūrybos dalis.

Augantis bendradarbiavimas su NT vystytojais ir jų įdomiais bei kompleksiniai projektais rodo, kad vis daugiau būsto pirkėjų vertina kokybę, dizaino sprendimus ir už tai yra pasirengę mokėti, nes supranta ir pripažįsta gaunamą vertę.

 

Nekilnojamojo turto bendrovė „Realco“ rinkai sėkmingai pristatė unikalų projektą Šventojoje, šalia miestelyje esančio jūrų uostelio. „Šventosios vartai“ – tai būstų poilsiui kvartalas, kurį iš kitų projektų pajūryje išskiria ypatinga galimybė įsikurti tiesiog šalia Baltijos jūros ir Šventosios upės. Išskirtinėje teritorijoje įkurdintus mažaaukštės statybos namus ir juose įrengtus apartamentus pirkėjai sutiko itin palankiai. Dar daugiau, šie apartamentai susižėrė net 2 apdovanojimus „Metų interjeras/Auksinė paletė’20“ konkurse ir tapo nugalėtojais „Tautos Interjero“ bei  nominacijoje „Už lietuviško dizaino propagavimą“.

Nuo svetainės dekoro detalių iki paskutinio puoduko virtuvėje – Lietuvos dizainerių ir gamintojų gaminiai.Begalinė meilė mūsų pajūriui atgyja kruopščiai apgalvotuose, tvariuose ir organiškuose interjeruose. Kambario detalės tarsi aidas atliepia kopas, bangų mėlį, ošiančias pušis ir sukuria vientisą, iki širdies gelmių pažįstamą peizažo koloritą ir tekstūras.

Tam puikiai tinka ąžuolinės grindys, suklotos „Šventosios vartų“ butuose. Šviesiomis spalvomis dengtos ąžuolinės grindys alsuoja šiluma, natūralumu, o jų priežiūra lengva ir paprasta, net grįžus smėlėtomis kojomis iš pajūrio.

Rinkos lyderiai renkasi geriausius – džiugu, kad ši tiesa pasitvirtina „Medžio stiliui“.  Kuriant interjero dizainą, planuojant gamybos ir tiekimo procesus, NT vystytojai pabrėžia mūsų įmonių grupės gebėjimą laikytis sutartų terminų, užtikrinti ne tik gaminio, bet ir viso proceso kokybę. Itin vertinama tai, kad visus reikiamus interjero produktus – grindis, duris ir laiptus – užsakovas gauna iš vienų rankų: išlaikoma stiliaus vienovė, taupomas laikas ir pinigai. Unikalios spalvos, lankstumas vykdant užsakymą, gebėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių leidžia „Medžio stiliui“ auginti bendradarbiavimą su stambių projektų vystytojais ir drauge kurti vertę būsimiems būstų šeimininkams.

Visi specialūs pasiūlymai

Susisiekite!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą atitinkantį Jūsų poreikius.

Susisiekite!

Skambinkite +370 660 81000

    Susisiekite!

    Skambinkite +370 660 81000

      Atsisiųsti katalogą