Ąžuolo gaminių natūralumas – didžiausia vertė, kurianti jaukius namus

Pakalbėjus apie ąžuolo savybes, rūšingumus, mikrotrūkius, baltalus ir šerdines lentas, pristatome paskutinį blogų apie ąžuolo medieną serijos tekstą – apie ąžuolinių grindų, durų ar laiptų ir interjero derinimą.

Žinovai sako, kad pačioje gausiausioje vešliausioje medžio lapijoje nerasime dviejų tobulai vienodų lapų. Tai nuostabi gyvosios gamtos savybė, pranokstanti pačią lakiausią žmogaus fantaziją.

Žvelgiant iš kitos pusės – kuo daugiau medienos rašto įvairovės lentoje, kuo labiau ryškėja skirtumai, tuo daugiau natūralumo atnešame į namų interjerus. Neatsitiktinai, dirbtinių grindų dangų gamintojai imituoja medienos raštus, kuria technologijas, kuriomis siekia būtent pakartoti, imituoti, kopijuoti tai, ką sukuria gamta. Galima rinktis imitaciją, galima rinktis tikrą dalyką.

Kaip renkantis ar derinant ąžuolines grindines lentas, duris, laiptus galima sukurti nuotaiką, unikalų interjerą, sudėlioti geidžiamus natūralumo akcentus jūsų namuose?

Interjeras: Dovilės interjeras. Nuotrauka: Gerda Baltrūnaitė. Grindų spalva: E-5454, Naturale. Rūšingumas: Rustic.

Skandinaviškas stilius

Puoselėjame nesenstančią skandinaviško interjero stiliaus eleganciją ir natūralų ąžuolinių grindų, durų ir laiptų grožį. Skandinaviškas dizainas garsėja savo paprastumu, funkcionalumu ir dėmesiu ramiai bei jaukiai atmosferai sukurti. Ąžuolas, pasižymintis šiltais atspalviais ir išskirtiniais tekstūros raštais, puikiai papildo šią estetiką, suteikdamas organiško žavesio bet kuriai erdvei.

Ąžuolo naudojimas skandinaviškuose interjeruose atspindi gilų gamtos vertinimą ir norą įnešti jos raminantį poveikį į patalpas. Nesvarbu, ar tai būtų raiškios ir švarios ąžuolinių grindų linijos, tvirtos ir ilgaamžės ąžuolinės durys, ar grakštūs ir tvirti ąžuoliniai laiptai, kiekvienas elementas lengvai įsilieja į bendrą dizainą, sukurdamas harmoningą ir darnų vaizdą. Dėl gebėjimo grakščiai senėti ir jam būdingo ilgaamžiškumo ąžuolas yra ne tik stilingas pasirinkimas, bet ir investicija į ilgalaikį grožį. Atrasite skandinaviško stiliaus žavesį ir neblėstantį ąžuolo patrauklumą kuriant ramybę ir santūrią eleganciją spinduliuojančias erdves.

Skandinaviškas stilius interjere
Dizainas: Eglės vizualizacijos. Nuotrauka: Benas Šileika. Grindys, durys: Medžio stilius. Durų stilius: skandinaviškas. Spalva: RAL 9003. Grindų spalva: 3409, skaidriai balta. Rūšingumas: Nature.

Klasikinis stilius

Nesenstančio klasikinio interjero stiliaus grožį praturtinti galite išskirtiniu ąžuolinių grindų, durų ir laiptų žavesiu. Klasikiniam dizainui būdinga elegancija, simetrija ir dėmesys detalėms, o ąžuolo mediena yra puikus palydovas šioms savybėms pabrėžti. Dėl savo sodrių ir šiltų tonų ąžuolas bet kuriai erdvei suteikia didingumo ir rafinuotumo pojūtį. Natūralūs ąžuolo medienos tekstūros raštai ir tekstūros suteikia gilumo ir vizualinio įdomumo, sukuria prabangią atmosferą, spinduliuojančią nesenstančiu žavesiu.

Klasikiniuose interjeruose ąžuolinės grindys suteikia tvirtą pagrindą, sukeliantį tradicijų ir rafinuotumo pojūtį. Tvirtos ir natūralumą akcentuojančios ąžuolinės durys veikia kaip centriniai taškai, sklandžiai įsiliedamos į bendrą dizainą ir kartu drąsiai demonstruodamos meistriškumą. Didingi ąžuoliniai laiptai, pasižymintys grakščiomis kreivėmis ir tvirta konstrukcija, suteikia erdvei didingumo ir kviečia pakilti į naujas elegancijos aukštumas.

Be to, ąžuolo medienos ilgaamžiškumas ir atsparumas užtikrina, kad ji ilgus metus išlaikys savo grožį, atlaikydama laiko išbandymą išties klasikiniu būdu.

Atvykite į mūsų salonus, suteiksime profesionalią konsultaciją, kaip pasirinkti ir suderinti iš vieno gamintojo rankų ąžuolines grindis, duris, jei reikia, laiptus. Spalvų ir formų dermė gali būti unikali, nes platus apdailos pasirinkimas, o išskirtinumo suteiks įviariais raštais klojamas ąžuolinis parketas – amžinas interjero klasikos akcentas. Klasikinio stiliaus patrauklumą sustiprina neprilygstama ąžuolinių grindų, durų ir laiptų elegancija, įkūnijantį rafinuotumo ir grakštumo esmę.

Klasikinio stiliaus medines durys ir grindys interjere
Projektas iš Gdansko. Durys: klasikinio stiliaus (D1F). Grindų ir durų spalva: 3081, šviesus riešutas. Rūšingumas: Original.

Modernus stilius

Patyrinėkime žavingą modernaus interjero stiliaus ir natūralaus ąžuolo grindų, durų ir laiptų žavesio sintezę. Modernaus dizaino srityje ąžuolo mediena atlieka išskirtinį vaidmenį, nes sukuria ryškų kontrastą su šiuolaikinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, stiklu, betonu ir metalu. Ąžuolo naudojimas moderniame interjere suteikia šilumos, tekstūros ir natūralumo elementą, kuris gražiai atsveria šių medžiagų elegantiškumą ir šaltumą. Sodrūs, žemiški atspalviai ir unikalūs ąžuolinių grindų tekstūros raštai suteikia erdvei organiško grožio pojūtį, įžemina ją ir sukuria harmoningą pusiausvyrą.

Solidžios ir elegantiškos ąžuolinės durys, pvz. Velvet modelis, tampa pagrindiniais taškais, suteikiančiais erdvei gilumo ir charakterio, kartu vizualiai kontrastuodamos su skaidriomis ir atspindinčiomis stiklo savybėmis. Ąžuoliniai laiptai, pasižymintys tvirta konstrukcija ir natūraliu žavesiu, sudaro įtikinamą kontrastą švarioms betono ar metalo linijoms ir pramoniniam įspūdžiui. Ši intriguojanti priešprieša tarp ąžuolo medienos natūralumo ir šiuolaikinio stiliaus medžiagų sukuria dinamišką sąveiką, kuri patraukia dėmesį ir sukelia vizualinį susidomėjimą.

Ąžuolui būdingas patvarumas ir ilgaamžiškumas užtikrina, kad jis grakščiai senės kartu su naujausiomis medžiagomis, suteikdamas laikui nepavaldžią kokybę, kuri nepaklūsta praeinančioms tendencijoms. Įtraukdami ąžuolines grindis, duris ir laiptus į savo modernų interjerą, pajusite žavų natūralumo ir modernumo derinį ir harmoniją, kuris atsiranda sujungus kontrastingus elementus.

Dizainerė: Kristė Budraitytė Nuotraukos: Enrika Samulionytė. Grindys, durys: Medžio stilius. Durų stilius: modernus. Modelis: Velvet. Spalva: C-3418, kakava. Grindų spalva: T-9280, Capraia.

Įspūdį kuria ne tik spalva, bet ir apdaila bei netikėti deriniai

Naudojama skirtinga apdaila gali atskleisti ąžuolą netikėtu kampu. Mastri Toscani pilko atspalvio spalva Siena su skersu šukavimu kuria netikėtą dermę su betonu.

Medžio stiliaus salonas Kaune
Medžio stiliaus salono Kaune grindys.

Drąsiems klientams, ieškantiems avangardinių sprendimų rekomenduojame susipažinti su juodai dažytomis ąžuolinėmis durimis. Medienos faktūra čia atskleidžia dar kitokią savo pusę.

ąžuolinės durys moderniame interjere
Interjero dizainas: Justina Skurdelytė, Marius Simokaitis, OUYOU. Nuotraukos: Gedmantas Kropis. Medinės durys (Modernus stilius, NCS S 9000-N), grindjuostės.

Modernus stilius – ne tik anksčiau nenaudoti deriniai ar medžiagos. Šiandien naujam gyvenimui kilęs ir daugeliui nostalgiją grąžinantis Art Deco stilius taip pat puikiai papildo modernaus būsto nuotaiką bei atmosferą. Subtiliai frezuotos Art Deco ąžuolinės durys – ryškus pastarojo meto mūsų asortimento hitas. Šias duris derinant su amžinai stilingu parketo raštu Chevron, įspūdis tik sustiprinamas.

Art Deco medinės vidaus durys
Art Deco durys. Modelis: AD1F. Spalva: RAL7030.

Ąžuolinis parketas eglute – sprendimas visiems stiliams

Ąžuolinis parketas eglute, kurį galima rinktis iš nesenstančių Herringbone ir Chevron raštų, yra universalus sprendimas, lengvai pritaikomas prie įvairių interjero stilių. Jo gebėjimas lengvai transformuoti erdves yra išties nepaprastas. Šiuolaikiniuose interjeruose ąžuolinis parketas suteikia šilumos ir tekstūros pojūtį, gražiai kontrastuoja su elegantiškomis šiuolaikinėmis medžiagomis. Švarios Chevron parketo linijos ir geometrinis tikslumas sukuria dinamišką vizualinį įspūdį, o Herringbone parketas savo sudėtingu ir rafinuotu raštu suteikia elegancijos. Kai kalbama apie skandinaviškus interjerus, ąžuolinis parketas puikiai papildo švaraus ir minimalistinio dizaino estetiką. Jo šviesūs ir vidutiniai tonai sukuria harmoningą ir raminančią atmosferą. Herringbone raštas sustiprina bendrą erdvės pojūtį, o Chevron parketas suteikia kambariui subtilaus žaismingumo.

Klasikiniuose interjeruose ąžuolinis parketas įkūnija tradicijas ir rafinuotumą. Tamsesni ąžuolo atspalviai suteikia puošnumo ir prabangos. Pasirinkimas tarp Herringbone ir Chevron raštų priklauso nuo norimo vizualinio efekto ir asmeninių pageidavimų. Abu raštai suteikia unikalaus charakterio bet kokio stiliaus interjerui.

Interjeras: Morodesign studija. Grindų spalva: Q-2118, Dunes. Rūšingumas: Rustic. Klojimo raštas: Chevron.

Ąžuolinis parketas mūsų salonuose išties plataus spalvų pasirinkimo – nuo šviesių iki tamsių tonų, todėl jį galima pritaikyti pagal bendrą erdvės spalvinę gamą. Nesvarbu, ar tai būtų šilti ir kviečiantys smėlio kopų (Dunes Q-2118) ąžuolo atspalviai, ar sodrūs ir rafinuoti tamsūs ir visai juodi (Deep Black E-5019) ąžuolo atspalviai, ąžuolinis parketas suteikia neribotas galimybes sukurti išties išskirtinį ir žavų grindų sprendimą, kuris bet kokį interjero stilių pakylėja į naujas aukštumas.

Dizainerė: Olga Nazarova. Grindų klojimo raštas: Herringbone. Spalva: C-3418, kakava.

Tiesiog jaukūs namai

Daugelis neatsakytų į klausimą, „kokio stiliaus mano būsto interjeras“. Bet visi žinome, ar mums gera ir jauku savo namuose. Štai čia ir pasirodo, kas yra svarbiausia – natūralūs dalykai, kurie šildo, kuria nuotaiką, kviečia burtis draugėn. Ąžuolinės grindys – nuostabi vieta visiems susėsti, žaisti su vaikais, kurti žaidimus tiesiai ant grindų, žiūrint į nuostabius ąžuolo raštus, ieškant šakų, gal žaibo smūgio, mokytis pažinti gamtą ir vertinti viską, ką ji taip dosniai mums dovanoja. Užvėrus ąžuolines duris jaučiamės saugūs, o kopiant ąžuoliniai laiptais – ramūs, kad pasieksime tikslą.

Specialūs pasiūlymai

Left Right
Akcija!
Ąžuolinės grindinės lentos 34,90 Eur/m²
Populiarus pasirinkimas! Ąžuolinės grindinės lentos 39,90 Eur/m²
 • Natūralios gamtos kuriami raštai namams.
 • Lentos plotis – 140 mm.
 • Platus spalvų pasirinkimas!
 • Puikiai tinka šildomoms grindims.
 • 100% pagaminta Lietuvoje.
Akcija!
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys 499 Eur / kompl.
Individualių matmenų ąžuolo masyvo durys
499 Eur / kompl.
 • Individuali gamyba pagal jūsų išmatavimus
 • Populiariausia balta durų apdailos spalva
 • Ąžuolo masyvo vidaus durų komplektas
 • Puiki garso izoliacija, tvirtumas, ilgaamžiškumas
LOFT – iš gamtos į šiuolaikiškus namus!
 • Unikalus produktas mūsų asortimente
 • 180 mm pločio lenta – ribotas kiekis!
 • Natūralus medžio šakotumas, unikalus gamtos kurtas raštas
 • 100% pagaminta ąžuolo meistrų Lietuvoje
Akcija!
Chevron 45° parketas 54,90 Eur/m²
Chevron 45° parketas
59,90 Eur/m²
 • Klasikinis Prancūziškos eglutės klojimas
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Puikiai tinka šildomoms grindims
Akcija!
Ąžuolinės parketlentės 49,90 Eur/m²
Ąžuolinės parketlentės 49,90 Eur/m²
 • Natūralios gamtos raštai jūsų namų interjerui.
 • Lentos plotis – 180 mm.
 • Platus spalvų pasirinkimas.
 • Idealus pasirinkimas grindiniam šildymui.
Akcija!
Herringbone 90° parketas 39,90 Eur/m²
Herringbone 90° parketas
44,90 Eur/m²
 • Individuali gamyba pagal poreikius
 • Inžinerinė konstrukcija: tvirtumas, maksimalus stabilumas
 • Puikiai tinka šildomoms grindims

Susisiekite!

Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


  Maksimalus failo dydis - 10 MB

  Susisiekite!

  Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 1 darbo dieną.


   Susisiekite!

   Dėl individualaus pasiūlymo su jumis susisieksime per 3 darbo dienas.


    1 iš 2
    1Kokie produktai jus domina?

    Specialūs pasiūlymai

    Įrašykite dominantį kiekį

    Pasirinkite

    Atgal

    Pasirinkite

    Durys

    Įrašykite vienetų skaičių

    vnt

    Pasirinkite durų stilių

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis durų modelius

    Grindys

    Įrašykite kiekį kv. m.

    m2

    Pasirinkite klojimo raštą

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Atgal

    Pasirinkite vieną ar kelis atspalvius

    Grindjuostės

    Įrašykite kiekį

    m

    Pasirinkite grindjuostės tipą

    Atgal

    Pasirinkite dominantį modelį

    Atgal

    Pasirinkite dominantį modelį

    Laiptai

    Įrašykite pakopų kiekį

    pakopų vnt

    Pasirinkite laiptų formą

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Deko sienos

    Įrašykite kiekį kv. m.

    m2

    Pasirinkite modelį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Palangės

    Įrašykite vienetų kiekį

    vnt

    Pasirinkite tipą

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Atgal

    Pasirinkite atspalvį

    Pažymėkite, jeigu jus domina įrengimo darbai.

    2 iš 2
    2Kontaktinė informacija
    Maksimalus failo dydis - 10 MB

    Atsisiųsti katalogą

     Atsisiųsti katalogą